Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “KENT MEYDANIMIZ KEŞAN’IMIZA YEPYENİ BİR VİZYON KAZANDIRACAK”

HELVACIOĞLU: “KENT MEYDANIMIZ KEŞAN’IMIZA YEPYENİ BİR VİZYON KAZANDIRACAK”
  • 20.05.2022
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı koordinesinde yürütülen Keşan Kent Meydanı Projesi’nin ihalesinin, 1 Temmuz 2022 Cuma günü saat 14.00’te gerçekleştirileceğini bildirdi.

“KENT MEYDANIMIZ KEŞAN’IMIZA YEPYENİ BİR VİZYON KAZANDIRACAK”

Keşan’a kazandırılacak, ilçenin çehresini değiştirecek projeyle ilgili vatandaşlarına verdikleri sözleri bir bir hayata geçirdikleri için çok mutlu olduklarını belirten Mustafa Helvacıoğlu, “Görsel açıdan zengin, yeşili bol, çevreye duyarlı şekilde projemiz hazırlanıyor. Kafeleri, otopark alanları, satış noktaları ile Kent Meydanımız Keşan’ımıza yepyeni bir vizyon kazandıracak. Devletimiz ve hükümetimizin desteğiyle Keşan’ın ihtiyacı olan, yakışan işleri şehrimize kazandırmaya devam ediyoruz. Biz şehrimizi güzelliklerle buluşturmak için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz.” dedi.

“BU ŞEHRİN HİZMETKARIYIZ”

Helvacıoğlu, şehre nefes aldıracak, anlam ve değer katacak projeyle ilgili olarak şunları dile getirdi: “Planlı çalışmalarla Keşan’ımızı marka şehir haline getiriyor, prestij değerini artırıyoruz. Biz bu şehrin hizmetkarıyız ve şehrimizi ve vatandaşlarımızın bizden beklediği hizmetlere kavuşturuyoruz.”

Yeni Cumhuriyet Meydanı yapım ihalesi için geri sayımın başladığına dikkat çeken Mustafa Helvacıoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum olmak üzere Keşan tarihinin en önemli yatırımlarından biri olan Kent Meydanı Projesinde emeği geçen Milletvekilimiz Sayın Dr. Fatma Aksal‘a, İl Başkanımız Sayın Belgin İba’ya, İlçe Başkanımız Sayın Gürcan Kılınç’a ve Keşan Belediye Meclisimize teşekkür ediyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ