Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “KEŞAN’DA ÖNEMLİ BİR PROJEYE DAHA İMZA ATMANIN ARİFESİNDEYİZ”

HELVACIOĞLU: “KEŞAN’DA ÖNEMLİ BİR PROJEYE DAHA İMZA ATMANIN ARİFESİNDEYİZ”
  • 08.10.2021
Reklam

Keşan Belediyesi Kapalı Giyim Pazarı, Katlı Otopark ve Nikah Salonu Binası Uygulama Projelerinin Hazırlanması Hizmet Alımı İşi İhalesi, bugün gerçekleştirildi.

Eski itfaiye binasının bulunulduğu alanda uygulanacak olan kapalı giyim pazarı, katlı otopark ve nikah salonu projesinin hazırlanması ihalesi yapıldı.

Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde İhale Komisyonu huzurunda gerçekleşen ve saat 11.00’de başlayan ihaleye 25 firmadan 9’u katıldı.

İhalede 9 firmanın evrakları incelenerek verdikleri rakamlar açıklandı.

İhaleyi takip eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, katılan firmalara teşekkür etti.

Keşan için önemli bir ihaleyi gerçekleştirdiklerini belirten Helvacıoğlu, “Önemli bir esere imza atacağız. Keşan Kent Müzesi’nin ardından Keşan Belediyesi Kapalı Giyim Pazarı, Katlı Otopark ve Nikâh Salonu Binası yapılmasında tarihi bir imza olacak. 9 firmamız var ve hepsine yeniden ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Keşan’da önemli bir projeye daha imza atmanın arifesindeyiz. Güzel bir proje örneği olacak. Çok değerli firmalarımız ihaleye katıldı. İşin süresi 90 gün. Eski itfaiye alanında Keşan Belediyesi Kapalı Giyim Pazarı, çok amaçlı otopark ve nikâh salonu binasını kapsıyor. 90 günde projesi çizilecek. Kısmetse yeni yılın başında da yapım ihalesi olacak. Sokaktaki pazaryerimizi oraya taşıyacağız. Tüm Keşan’ımıza hayırlı olsun.”

İhalenin komisyon tarafından değerlendirilerek sonucunun önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ