Reklam
Reklam

‘HUZUR TOPLANTILARI’NDA HEM VATANDAŞI DİNLEDİLER HEM DE UYARILARDA BULUNDULAR

‘HUZUR TOPLANTILARI’NDA HEM VATANDAŞI DİNLEDİLER HEM DE UYARILARDA BULUNDULAR
  • 14.09.2021
Reklam

Keşan’da İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik faaliyetleri kapsamında mahalle muhtarları, esnaflar ve vatandaşların katılımı ile ilçe genelinde ‘Huzur Toplantıları’ gerçekleştirildi.

13 – 14 Eylül 2021 tarihlerinde yapılan toplantılarda, Keşan’daki asayiş, güvenlik ve trafik sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya katılan polisler, son günlerde artan telefon ve internet üzerinden savcı veya polis olarak kendini tanıtan dolandırıcılık olayları ile ilgili tedbirli olmaları konusunda uyardı ve KADES uygulamasının tanıtımını yaparak, kadına şiddet konusunda farkındalık yaratmak üzere broşür dağıttı.

Emniyet Teşkilatı’nda yeni hayata geçirilen Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği’nin faaliyet alanları ve kapsamı hakkında da bilgilendirme yapılan toplantıda, yeni yürürlüğe giren Hayvan Hakları Koruma Kanunu hakkında veriler paylaşıldı.
Toplantıda, son zamanlarda Keşan’da artan evden ve otodan hırsızlık olaylarına karşı vatandaşların duyarlı olmaları istendi ve bu hırsızlık olaylarının önüne geçmek için araç ve gerekçelerin açık alanlarda bırakılmamasının gerekliliği, iş yerlerine kamera sistemi kurmaları ve araçlarını güvenli otoparklarda bırakmaları konusunda bilgilendirme yapıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ