Reklam
Reklam

İMZA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ATILACAK

İMZA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ATILACAK
  • 01.08.2019
Reklam

Keşan Belediye Mezbahasının Keşan Ticaret Borsası ile olan sözleşmesinin sona ermesinin ardından, yeni sözleşme ile ilgili olarak bugün, görüşmelerde bulunuldu.

Toplantıya; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Kemalettin Uslu, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı ile Keşan Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürü Mahmut Yıldırır, Keşan Mezbahasında bir araya gelerek, yeni sözleşme ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı. “Keşan Belediyesi’ne ait mezbahadaki iş ve faaliyetlerin daha kaliteli, seri ve verimli yürütülebilmesi için 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 75. ve 76.maddeleri gereğince Keşan Belediyesi ile Keşan Ticaret Borsası, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası arasında karşılıklı görüşme ve anlaşma sonucu ortak işbirliği protokolü hazırlanmıştır. Bir önceki protokol 1 Ağustos 2019 tarihinde sona ermektedir.

Yeni protokol 3 yıl süre ile yenilenecek olup, Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret Borsası ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından görüş birliğine varılmış olup, sözleşme önümüzdeki günlerde imzalanacaktır.”

Burada konuşan Kaymaz ve Şapçı da, yeni işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diledi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ