Reklam
Reklam

İYİ PARTİLİLER ESNAF ODASI BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELECEK

İYİ PARTİLİLER ESNAF ODASI BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELECEK
  • 26.02.2021
Reklam

İYİ Parti GİK üyesi Meral Alemdar, İYİ Parti GİK üyesi Emine Küçükali, İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanı Mehmet Akalın, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ve İYİ Parti Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı bugün Keşan’da olacak.

İYİ Partili Keşanlı yöneticilerle bir araya gelecek olan partililer, bir dizi ziyaretlerde bulunacak ve toplantı yapacak.

Ziyaret hakkında bilgi veren İYİ Parti İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, partililerini saat 13.30’da İlçe Başkanlığında karşılayacaklarını bildirdi.

Saat 14.00’de heyet olarak Keşan Ziraat Odası’na ziyarette bulunacaklarını kaydeden Sarıkeçe, 14.30’da ise Keşan Kent Konseyi’ne ziyarette bulunacaklarını söyledi.

Saat 15.30’da da Keşan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Toplantı Salonu’nda, Keşan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Keşan Lokantacı, Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası, Keşan Dülgerler İnşaat Sanatkarları ve Elektrik Tesisatçıları Esnaf ve Sanatkarları Odası, Keşan Sebze, Bakkal ve Manavlar Esnaf Odası, Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası, Keşan Madeni Eşya ve Demirciler Esnaf Odası başkanlarıyla toplantı gerçekleştireceklerini ifade eden Zafer Sarıkeçe, saat 17.00’da yeniden partide bir araya geleceklerini belirtti.

Sarıkeçe, saat 18.00’da ise İpsala ve Enez’den de gelecek olan partilileriyle birlikte genişletilmiş toplantı gerçekleştirileceğini bildirdi.

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ