Reklam
Reklam

İZZETİYE’DEN İSTANBUL’A ‘YÖRESEL’ LEZZET YOLCULUĞU

İZZETİYE’DEN İSTANBUL’A ‘YÖRESEL’ LEZZET YOLCULUĞU
  • 14.01.2021
Reklam

Vera Şarküteri kurucuları Ayfer Tunalı ve Keziban Çelikbilek, bugün Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu ziyaret etti.

İki kadın girişimci tarafından başlatılan proje ile İzzetiye’de üretilen yöresel ürünler İstanbul pazarında alıcı buluyor.

Ziyaret esnasında konuşan Tunalı ve Çelikbilek şunları ifade etti: “Ürünlerimiz doğal ve organik olmakla birlikte tamamen kendi üretimimiz olup 10’a yakın ekip arkadaşlarımızın tüm

ü kadın. İzzetiye Mahallesi’nde ürettiğimiz ürünleri Vera Yöresel Şarküteri markasıyla İstanbul Beylikdüzü’nde satışa sunuyoruz. Çalışmalarımızda her zaman destek olan Keşan Belediye Başkanı Sayın Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür ediyoruz.”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da şunları söyledi: “Başlangıcından bu yana tam destek verdiğimiz yöresel ürünlerimizin markalaşması projesinin bugün bu noktaya gelişinden ve çalışanların tamamının kadın olmasından gurur duyuyor. Ayfer ve Keziban kardeşimizi ayrıca tebrik ediyorum. İzzetiye’de üretilip İstanbulluların mutfağına giden bu lezzet yolculuğunun ve Vera Şarküteri markamızın her zaman yanında olacağımızı belirtmek istiyorum.” dedi.

Konuşmalarının ardından Ayfer Tunalı ve Keziban Çelikbilek, Başkan Helvacıoğlu’na yöresel ürünlerden oluşan paket hediye etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ