Reklam
Reklam

ERİKLİ-DANIŞMENT KÖYLERİ ARASINDAKİ YOLUN BETON ASFALTI CUMA GÜNÜ ATILIYOR

ERİKLİ-DANIŞMENT KÖYLERİ ARASINDAKİ YOLUN BETON ASFALTI CUMA GÜNÜ ATILIYOR
  • 19.09.2022
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, İl Genel Meclisinin AK Partili Keşanlı üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş ile birlikte, Orhaniye köyü ile Erikli ve Danişment köylerini ziyaret edip, çalışmaları yerinde inceledi.

Geçtiğimiz günlerde, Keşan’a bağlı 45 köyü AK Parti Teşkilatı ile birlikte ziyaret ettiklerini anımsatan Kılınç, “Hemşerilerimizin taleplerini ve isteklerini bir bir not ederek yerinde incelemelerle çalışmalarımıza başladık. Biz bu makamlara hizmet için var olduğumuzu göstermeye devam ediyoruz. Gece gündüz çalışmalarımıza durmadan sürdürüyoruz.” dedi.

Keleş ve Bayazıt ile birlikte, Orhaniye köyünde başlattıkları İpsala’ya bağlı Yapıldak köy ile Orhaniye köyü arasındaki 9 kilometrelik stabilize bakım çalışmalarını yaptıklarını kaydeden Gürcan Kılınç, “İpsala hattındaki birçok köyü Enez yoluna bağlayan yolumuzun çalışmalarını İl Özel İdaresi ekiplerimizle koordineli çalışmalarıyla yaptırıyoruz.” şeklinde konuştu.

Erikli köyüne de ziyarette bulunduklarını söyleyen Kılınç, “Danişment ve Erikli köyleri arasındaki toplam 4 km yolumuzun beton asfalt çalışması için altyapı çalışmalarına başladık. Cuma günü beton asfaltımızı da Allah’ın izniyle atıyoruz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ