Reklam
Reklam

KARATAŞOĞLU: “BAYRAĞI DAHA ÜST SEVİYELERE TAŞIMAK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

KARATAŞOĞLU: “BAYRAĞI DAHA ÜST SEVİYELERE TAŞIMAK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”
  • 26.08.2021
Reklam

Keşan Anafartalar Spor Kulübü’nün olağan genel kurul toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Cafe Moon’da yapılan ve saat 16.00 sıralarında Anafartalar Spor Kulüp Başkanı Salih Kirezci’nin açış konuşmasıyla başlayan genel kurulda, Divan Başkanlığına Erdoğan Demir, katip üyeliklere de Mehmet Çiftçier ve Gürkan Uprak getirildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden genel kurulda, gündem maddeleri tek tek oylanarak kabul edildi.

Genel kurulu ziyaret eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, görevi devreden yöneticilere teşekkür ederken, yeni seçileceklere de çalışmalarında başarılar diledi.

Toplantıda daha sonra seçime geçildi.

Avukat Olgu Karataşoğlu önderliğindeki tek liste ile gidine seçimde yönetim ve denetim kurulları şu isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU:

Olgu Karataşoğlu, Salih Kirezci, Serkan Bayraktar, Umut Özdemir, Serhat Çıkıkçı, Kubilay Öztürk, Oğuz Galata, Mehmet Çetinel, Halil Aktar.

DENETİM KURULU:

Tuncay Sarılgan, Tuncay Ercan, Naim Öztürk, Seyfettin Gezici, Yücel Şapçı, İlkay Gezer, Ertan Kara, İsmail Sivrikaya, Kamil Puletin, İsmail Yıldız.

Uzun yıllardır Keşan Anafartalar Spor Kulübü bünyesinde yer alan ve 7 dönemdir kulüp başkanlığı görevini yürüten Salih Kirezci, Olgu Karataşoğlu ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Sporun gelecek nesiller için büyük önem arz ettiğini belirten Olgu Karataşoğlu da Keşan Anafartalar Spor Kulübü’nün bayrağını daha üst seviyelere taşımak için mücadele edeceklerini söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ