Reklam
Reklam

KARŞILAŞMAYI KEŞAN DOÇEK VOLEYBOL TAKIMI 3-1’LİK SETLERLE ALDI

KARŞILAŞMAYI KEŞAN DOÇEK VOLEYBOL TAKIMI 3-1’LİK SETLERLE ALDI
  • 13.04.2023
Reklam

Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği (DOÇEK) Voleybol Takımı’nın bu haftaki konuğu Malkara Eğitimcilerinden oluşan Malkaraspor Voleybol Takımı oldu.
Heyecanlı ve çekişmeli geçen karşılaşmayı Keşan DOÇEK Voleybol Takımı 3-1’lik setlerle aldı.


Karşılaşmayı Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer ile Keşan Belediye Başkan Vekili Nehir Gergin de izledi ve maçın başında yapılan karşılıklı konuşmalarda spor ve dostluğun önemine vurgu yapıldı.
Yüksek tempoda oynanan maçta seyirciler, her iki takımın da yapmış olduğu estetik ve centilmen hareketlerde tezahüratlarını eksik etmedi.

Maç sonrası düşüncelerini belirten Keşan DOÇEK Başkanı Hakan Eşme, sporun günümüzde gittikçe unutulan dostluk, arkadaşlık ve sosyal köprüleri oluşturma gibi centilmence değerlerini voleybol takımı olarak yaşatmak istediklerini; yenseler de yenilseler de her durumda dostluğun kazanacağı maçlar yaptıklarını belirterek, “Bu güzel dostluk maçı için Keşan Belediyesi ve Malkara Belediyesi’ne vermiş oldukları anlamlı destek adına teşekkür ediyoruz. Ayrıca karşılaşmanın Malkara organizasyonunda özveriyle koşturan Hüsamettin Özfidan ve desteğini esirgemeyen Muammer Taşar hocamıza, maçı adilane yöneten hakemlerimize, spora dair estetik hareketlerde tezahürat ve desteğini coşkuyla sahaya yansıtan seyircilerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.
Eşme, bayram sonrası yapılacak voleybol turnuvası için de hazırlıklarını tamamladıklarını da ifade etti.
Keşan DOÇEK Voleybol Sorumlusu Fatih Duman da, “Takımımız her geçen gün daha da yerine oturuyor, sporun centilmence bir mücadele ve dostluk olduğunu ana ilke olarak ele alıp keyifli karşılaşmalar yapmaya çalışıyoruz. Önümüzde sıkı bir turnuva maratonu var, hazırlıklarımız devam ediyor, Trakya Turnuvası sonrasında Balkan ülkelerini kapsayan ve Romanya’da yapılacak olan Balkan Turnuvasına da ekip olarak katılmayı düşünüyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ