Reklam
Reklam

KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYENLER İÇİN BÜYÜK FIRSAT

KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYENLER İÇİN BÜYÜK FIRSAT
  • 24.12.2020
Reklam

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Trakya Üniversitesi’nin iş birliğinde yapılacak ve kendini geliştirmek isteyenlerin katılabileceği ‘Online Eğitimler’ düzenlenecek.

Konuyla ilgili olarak yöneticiler tarafından yapılan ilgilendirmede, ülke genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirmek için düzenlenen eğitimlerin, 26 Aralık 2020 tarihinde başlayacağı bildirildi.

Bilgilendirme toplantısına; TÜ Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Atakişi, Keşan TSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf, Yönetim Kurulu Üyesi Sevtap Engin, ve Öğretim Görevlisi Burcu Ören Özer katıldı.

İlk olarak konuşan Keşan TSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya, oda faaliyetleri kapsamında 2020 yılı  içerisinde yaptırdıkları üye memnuniyet anketinden çıkan sonuçları kendilerini memnun ettiğini belirterek, “Memnuniyet anketinde; meclisimiz, yönetim kurulumuz, komitelerimiz, çalışma arkadaşlarımızda da memnuniyet oranımız % 94 çıktı. Üyelerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Özkaya, online eğitim programını Trakya’da ilk uygulayan oda olduklarını ve bu nedenle de yoğun bir katılım beklediklerine dikkat çekti.

Eğitimlerin 26 Aralık 2020 Cumartesi günü saat 14.30 itibari ile başlayacağını ifade eden TÜ Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Keşan Meslek Yüksekokulu Müdürü Ahmet Atakişi de konuşmasının devamında, eğitimleri verecek kariyer sahibi olan isimleri tanıttı.

Eğitimlerin ücretsiz olduğuna ve kendini geliştirmek isteyen herkesin bu eğitimlerden faydalanabileceğine dikkat çeken Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf, bu konuda emeği geçenlere teşekkür etti.

Pandemiyle mücadele kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarının, yaratıcılığı geliştirme noktasında büyük bir fırsat olduğunun altını çizen Keşan TSO Yönetim Kurulu üyesi Sevtap Engin, “Bu sürecin devam edeceğini de şimdiden müjdesini vermek isterim. Sadece 2 aylık bir eğitim programı olmayıp uzun zamana yayılan bir program olacak. Devamında da yeni eğitimlerimiz, planlamalarımız olacak.” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ