Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYESİ’NİN YENİ HİZMET NOKTASI FAALİYETE GEÇTİ

KEŞAN BELEDİYESİ’NİN YENİ HİZMET NOKTASI FAALİYETE GEÇTİ
  • 21.09.2020
Reklam

Keşan Belediyesi tarafından Erikli ve Yayla’da başlatılan Keşan Belediyesi hizmet noktalarına bir yenisi daha eklendi.

Keşan Belediyesi’nin Kunduracılar Çarşısı’nda faaliyete soktuğu hizmet noktasında vatandaşlar işlerini belediyeye gelmeden mesai saatleri içinde hızlı bir şekilde yapabilecek. Hizmet notası aynı zamanda 7 gün 24 saat zabıta hizmeti de verecek.

Keşan Belediyesi, vatandaş odaklı hizmet üretme çalışmaları kapsamında cep şube ve hizmet noktası konularında vatandaşların yaşamını kolaylaştıracak yenilikler yapmaya devam ediyor.

Keşan Belediyesi Erikli ve Yayla’dan sonra şehir içinde de vatandaşın iş ve zaman kaybı yaşamadan kolay ulaşabileceği bir hizmet noktasını daha faaliyete geçirdi.

Tarihi dokusuna uygun olarak yenilenen Kunduracılar Çarşısı’nda bulunan hizmet noktasında emlak ve su borcu gibi ödemeler yapılabilecek.

Hizmet noktası, ödeme hizmetlerinin yanı sıra 7/24 zabıta noktası olarak da çalışacak.

YAKUP BALCI: “YENİ HİZMET NOKTAMIZ TAM DONANIMLI BİR ŞEKİLDE VATANDAŞIMIZA HİZMET VERECEK”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Keşan Belediyesi Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, faaliyete geçirilen belediye hizmet noktası ile vatandaşların, belediye ile olan işlerini zaman kaybetmeden yapabileceklerini belirterek şunları kaydetti: “Erikli ve Yayla sahillerinden sonra Kunduracılar Çarşımızda açtığımız belediye hizmet noktamız ile vatandaşlarımız belediyesini daha da fazla yanlarında hissedecek ve hizmetlerimizin verimliliği daha da artacak. Belediyemiz ana hizmet binasında bulunan ödeme noktalarında ki tüm sistem ve donanımları, hizmet noktamıza da kurduk. 22 Eylül 2020 tarihinden itibaren vatandaşlarımız hizmet noktamızdan yararlanabilecek. Rahat ve temiz bir ortama sahip hizmet noktamızda vatandaşlarımız istediği hizmeti bir çay içerken kısa bir zamanda alabilecekler. Hizmet noktamızda şuanda emlak, numarataj ve zabıta birimleri görev yapıyor. Açtığımız üçüncü hizmet noktası ile birlikte vaatlerimizden birini daha gerçekleştirmiş olmanın huzuru içerisindeyiz. Keşan’da artık nüfus artıyor, artan nüfusa daha da etkin cevap verebilmek için hizmet noktalarını faaliyete geçirmemiz gerekiyordu. Bu gerekliliğin sonucu olarak daha etkin hizmet verebilmek için, yeni hizmet noktamız tam donanımlı bir şekilde vatandaşımıza hizmet verecek. Pandemi dönemini de göz önüne alırsak amacımız vatandaşlarımızın ana hizmet binasına gelmeden, işlerini kolayca çözebilmeleri.”

Balcı son olarak Keşan Belediyesi hizmet noktasının Keşan’a hayırlı olmasını dilerken, vatandaşlara da iyi kullanımlar diledi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ