Reklam
Reklam

KEŞAN FEN LİSESİ TAKIMLARI BİLGİ YARIŞMASINDAN 1.LİK VE 2.LİKLE DÖNDÜ

KEŞAN FEN LİSESİ TAKIMLARI BİLGİ YARIŞMASINDAN 1.LİK VE 2.LİKLE DÖNDÜ
  • 20.02.2020
Reklam

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Gençlik Merkezleri arası Kültür ve Sanat Yarışması kapsamında planlanan ve 18 Şubat 2020 Salı günü Edirne’de “Kim Bilir” adıyla yapılan Bilgi Yarışmasından Keşan, bir 1.lik ve bir 2.likle döndü.

Keşan’dan 14 takım halinde katılınan yarışmada; final yarışmasında 3 takımla mücadele ederek İl 1.liğini Keşan Fen Lisesinden ‘Limitsizsiniz’ ve İl 2.liğini de ‘Bilgi Lobisi’ takımları aldı.

Keşan Anadolu Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ilse çeyrek ve yarı finale kadar yükseldi.

Keşan Gençlik Merkezi Müdürü Vedat Çimen, 1.lik ve 2.lik elde eden Keşan Fen Lisesi takımlarına Keşan’a yaşattıkları gurur; çeyrek final ve yarı finale kadar yükselen Keşan Anadolu Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi takımlarına da başarı ve cesaretlerinden dolayı çok teşekkür etti.

Çimen, “Gençlerimizin yarışmalara hazırlanmasında ve yarışma süresince büyük fedakarlıklarla yanlarında olan Fen Lisesi öğretmeni İlknur Kasapoğlu, Anadolu Lisesi öğretmeni Nuray Güler, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğretmeni Dilek Saylam’a da ilçemiz adına minnet ve şükranlarımızı sunar; okul idarecilerine de ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

Vedat Çimen, İstanbul’da yapılacak Bölge Yarışmasına katılacak olan Keşan Fen Lisesi takımına da başarı dileyerek, her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi.

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ