Reklam
Reklam

KEŞAN HALK PAZARI BU HAFTA DA CUMA GÜNÜ KURULACAK

KEŞAN HALK PAZARI BU HAFTA DA  CUMA GÜNÜ KURULACAK
  • 25.06.2020
Reklam

Cumartesi günleri kurulan Keşan halk pazarı, hafta sonu yapılacak YKS ve buna bağlı olarak da uygulanacak olan dışarı çıkma kısıtlaması nedeniyle yarın kurulacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Keşan Belediyesi Zabıta Müdürü Gökhan Yılmaz, 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde 81 ilde uygulanacak olan dışarı çıkma kısıtlaması nedeniyle, Keşan’da Cumartesi günleri kurulan halk pazarının, yarın (26 Haziran 2020 Cuma) kurulacağını bildirdi.

Dışarı çıkma kısıtlaması; 27 Haziran 2020 Cumartesi günü 09.30 – 15.00 saatleri arasında, 28 Haziran 2020 Pazar günü de 09.30 – 18.30 saatlerinde uygulanacak.

Keşan Belediyesi Zabıta Müdürü Gökhan Yılmaz, şunları ifade etti: “Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyoruz. Vatandaşlarımız, sınav saatlerinde gördükleri olumsuz durumları Alo 153 Beyaz Masa’ya ilettikleri takdirde hemen müdahalede bulunabileceğiz.” dedi.

Yılmaz, halk pazarında esnaf ile vatandaşların maske takması ve sosyal mesafe kurallarına uymasının zorunlu olduğunu bir kez daha hatırlatarak, uyulacak kuralların herkesin sağlığını korumak için çok önemli olduğunu dile getirdi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ