Reklam
Reklam

KEŞAN’DA HİZMET VEREN BENDİS AVM TÜRKIYE’NİN EN İYİ AVM’SI ÖDÜLÜNÜ TRAKYA BÖLGESİNE KAZANDIRDI

KEŞAN’DA HİZMET VEREN BENDİS AVM TÜRKIYE’NİN EN İYİ AVM’SI ÖDÜLÜNÜ TRAKYA BÖLGESİNE KAZANDIRDI
  • 09.07.2021
Reklam

De-ba Medya tarafından hazırlanan Gelişen Türkiye Ödüllerinin sahibi, Keşan’da hizmet veren Bendis Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVM) oldu.

İstekler Group A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Aydın İstek, Bendis AVM’nin kent tarihinde en büyük özel sektör yatırımı olarak gerçekleştirdiği inavasyon ve büyüme projeleri ile müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını her zaman gözönünde bulunduran bir alışveriş merkezi olarak bölgenin çekim merkezi haline geldiğini belirtti.

Bendis AVM’nin, pandemi döneminde de çok önemli bir kenetlenme örneği gösterdiğine dikkat çeken Aydın İstek, duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti: “Alışveriş merkezimizin böylesine zorlu bir süreçte halkımızın sağlığı ve güvenliği için gerekli olan tüm önlemleri alması, hijyen ve güvenlik  kurallarını tam olarak uygulaması, halkımızın tercih ve beğenisini kazanması ile De-ba Medya yapımı tarafından Gelişen Türkiye ödüllerinde ‘En İyi AVM’ ödülünü alarak, gerçekleştirdiği projelerin işlevselliği, konforu ve bölge halkı için yarattığı çekim alanı bir kez daha tescillenmiş oldu. 

Bendis AVM yapmış olduğu etkinlikler, organizasyonlar, sosyal sorumluluk projelerine verdiği önem ile kolay ulaşılabilir konumu ile birlikte son teknoloji ile donatılmış sinema salonları, en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış olan Bendis Otel ve SPA Merkezi, ferah ve açık konsepti ile sosyal yaşamın bir numaralı, çevre dostu alışveriş merkezi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Bendis AVM olarak; dinamik yapımız, ferah ve açık AVM konseptimiz ve yüksek potansiyele sahip bünyemizle geleceğe ilişkin iyimserliğimizi koruyoruz. Bu düşünce ile yola çıktığımızda bizlere layık görülen Gelişen Türkiye ödülleri olarak almış olduğumuz ‘2021 Yılı En İyi AVM’ ödülünü tüm Bendis AVM ailesi adına almanın gururunu yaşayarak, bu sevincimizi paylaşıyoruz. Bizden desteğini esirgemeyen tüm bölge halkına teşekkür ediyoruz.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ