Reklam
Reklam

KEŞAN’DA OTO HIRSIZLIKLARI GİDEREK ARTIYOR

KEŞAN’DA OTO HIRSIZLIKLARI GİDEREK ARTIYOR
  • 25.08.2020
Reklam

Keşan’da son dönemde ev ve işyerlerinde olduğu gibi araçlarda meydana gelen hırsızlık olaylarının da giderek arttığı gözleniyor.

Araçların camlarını kırarak kapılarını açan hırsız ya da hırsızlar, içeride buldukları her şeyi çalıyor.

Son olarak meydana gelen araçlardan hırsızlık olayları şöyle:

Cumhuriyet Mahallesinde kapıları kilitlenmeden park edilen A.Ö’ye ait araçtan, cüzdan içerisindeki 600 TL çalındı.

Büyük Cami Mahallesi’ndeki bir zincir markete mal indiren kamyon şoförü Ö.Ç’ye ait araç içerisinde bulunan banka kartları, 10 TL ile İphone 6 marka cep telefonu çalındı.

Yenimescit Mahallesi’nde evin önüne park edilen T.G’ye ait aracın hırsızlık amacıyla kelebek camı kırıldı ancak içerisinden bir şey çalınmadı.

Büyük Cami Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’nde park halinde bulunan T.S’ye ait aracın aküsü çalındı.

Aşağı Zaferiye Mahallesi Bebek Sokak’ta park halinde bulunan V.K’ye ait aracın camı kırılarak içerisinden oto teybi, dört adet kolon ses sistemi ve torpido gözünde bulunan şarj aleti çalındı.

Yukarı Zaferiye Mahallesi Medya Caddesi’nde park halinde bulunan E.H.B’ye ait aracın kelebek camı kırılarak içerisinden 300 TL, gözlük, mont ve bazı eşyalar çalındı.

Yukarı Zaferiye Mahallesi İlyas Bey Caddesi’nde park halinde bulunan Ö.G’ye ait aracın camı açılarak içerisinden 1 adet teyp, 1 adet flash bellek, 2 adet parfüm ve yiyecek gıda maddeleri bulunan iki adet poşet çalındı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ