Reklam
Reklam

KEŞAN’DAN İSKENDERUN’A İÇİ EŞYA VE ERZAK DOLDURULAN KONTEYNER EV GÖNDERİLDİ

KEŞAN’DAN İSKENDERUN’A İÇİ EŞYA VE ERZAK DOLDURULAN KONTEYNER EV GÖNDERİLDİ
  • 24.02.2023
Reklam

CHP Keşan İlçe Başkanlığı, depremde evi yıkılan İskenderun’daki bir aileye yuva oldu.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, umudun hep olduğu ve bundan sonra da var olacağı ifade edildi.

Depremin ardından ortaya konulan yardımlaşma ve dayanışma konusunda gösterilen hassasiyetin umut verici olduğu kaydedilen açıklamada, şunlar ifade edildi: “Depremden sonra Bozcaada haber sitesinde bir yardım çağrısı gördük. Çağrı; İskenderun da evi yıkılan, çocukları ile birlikte sokakta kalan bir annenin konteyner ev ihtiyacıyla ilgiliydi. Üstelik bu anne bir hastalığı sebebiyle de tedavi görmekteydi. Yönetim olarak aramızda bu konuyu tartışırken etrafımızda durumdan haberdar olan ve paylaşımda bulunduğumuz dostlarımız sayesinde iki gün içerisinde konteyner ev bulundu, içi tamamen erzak ve eşya ile dolduruldu.

Bölgeye nakliyesi için araç ve yükleme için vinç gibi ihtiyaçlar tamamlandı. Konteyner 21 Şubat 2023 Salı akşamı ihtiyaç sahibine ulaştırıldı.”

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİLDİ

Öncelikle konuyu gündeme getiren Bozcaada Haber’e teşekkür edilen açıklama şöyle devam etti: Hande Kırıcı’ya, konteynerin sahipleri Mehmet Ali Şahin ve Murat Yılmaz’a, partimize yaptığı ziyarette konudan bahsedince hemen TIR’ı tesis eden Gündem Saros Gazetesi sahibi Mehmet Emin Meriç‘e, organizasyonunu yapan Gündem Saros Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü İlknur Sal’a, Emre Dere ve şoförümüz Hikmet Çöl’e, yükleme işini yapan Saçar Hafriyata, kısa bir sürede konteyneri yardım malzemeleri ile dolduran partililerimize, Keşanlı vatandaşlarımıza, CHP İpsala İlçe Başkanlığı’na, Beyendik Belde örgütümüze, ulaşım ile organizasyonu yapmamıza yardımcı olan Milletvekilimiz Okan Gaytancıoğlu’na, İskenderun’da bizi karşılayan yardımların ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasını sağlayan İskenderun İlçe Başkanımız Yusuf Mansuroğlu’na teşekkür ederiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ