Reklam
Reklam

KİRA ÜCRETLERİ ÇOK CÜZİ OLACAK

KİRA ÜCRETLERİ ÇOK CÜZİ OLACAK
  • 21.06.2019
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksinin bir bölümünde dar gelirli vatandaşların ihtiyacını karşılamak üzere planladıkları bin kişilik yazlık düğün salonu ile ilgili açıklık getirdi.

Cumartesi akşamları hariç haftanın 6 günü alanın kiralanacağı bilgisini veren Helvacıoğlu, “Çok cüzi kiralamalar olacak. Otoparklı şekilde bir düğün salonu kazanmış olacağız, ayrıca bu durumdan kompleksteki esnaf da yararlanmış olacak. Vatandaşlarımız bu yerde düğün yapmak için kiralama başvurularına gelebilir.” şeklinde konuştu.

Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksinin bir bölümünün yazlık düğün salonu olarak kullanılmasının çevredeki bazı işletmeler açısından sıkıntı doğurabileceğinin değerlendirildiği ve yeterli incelemenin yapılıp-yapılmadığına dair yöneltilen soruya Başkan Helvacıoğlu şu şekilde yanıt verdi: “Okul bahçelerinde, sokaklarda, meydanlarda düğünler yapılabiliyor. Çok güzel bir mekanımız var. Burayı da ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlarımız için çok uygun fiyatlarla kiralayabiliriz. Deneyeceğiz ve insanlarımız da çok da memnun olacak. Güvenli, otoparklı çok güzel bir yaz düğün salonu olacak.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ