Reklam
Reklam

“KİŞİSEL GELİŞİMİ SAĞLAMAK VE BİRİKİM PAYLAŞIMINI ÖZENDİRMEK” KONULU SOHBETLERİ İSMET ESENGİN YÖNETECEK

“KİŞİSEL GELİŞİMİ SAĞLAMAK VE BİRİKİM PAYLAŞIMINI ÖZENDİRMEK” KONULU SOHBETLERİ İSMET ESENGİN YÖNETECEK
  • 24.02.2023
Reklam

Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği üyesi İsmet Esengin’in moderatörlüğünü yapacağı “Dernek içinde kişisel gelişimi sağlamak ve birikim paylaşımını özendirmek” amaçlı söyleşilerin ilki, 5 Mart 2023 Pazar günü saat 13.00 de gerçekleştirilecek.

Kartopu Enez Gönüllülerinin, Hüsamettin Bereceli Toplantı Salonu’ndaki ilk söyleşisinin konusu “Liderlik nedir? Uygulanabilir liderlik tarzları nelerdir?” olarak belirlendi.

Çalışma yaşamı boyunca çok önemli şirketlerde yöneticilik ve danışmanlık görevi yapan İsmet Esengin, eğitim için yaşamın her aşamasında yaratılabilecek fırsatlar olduğunu belirtti ve “Enez’de sosyal, kültürel, sanatsal konularda eğitim imkanlarımız ne yazık ki yok denecek kadar az. Ama bizler ‘Bu imkanlar yok!’ diyerek eğitimden uzak kalamayız. Enez’de birikimli, deneyimli insanlarımız var. Onların bu birikimlerini ortaya koyabilecekleri bu söyleşilerle hiç yoksa hem yararlı zamanlar geçirip hem de birbirimizi eğitmek fırsatını yaratabiliriz.” dedi.

Esengin söyleşilerin ilgi görmesi halinde sık sık yineleneceğini, böylelikle Enezlilerin birikimlerini birbirleri ile paylaşarak önemli bir eğitim şansı yakalamış olacağını vurguladı.

Sonraki konuşmacıların da Enez’den belirleneceğini söyleyen Esengin“Ben de birikimlerimi aktarabilirim” diyenleri de bu sürece davet ettiğini söyledi.

Özellikle yaz aylarında tatile gelen misafirlerimiz içinde çok önemli birikimi olan kişilerin olduğunu, onların da bu kapsamda değerlendirilebileceğini vurgulayan Dernek Başkanı Ulaş Demiray da, İsmet Esengin’in başlattığı bu çalışmasını yönetim olarak çok önemsediklerini söyledi ve Esengin’e teşekkür etti.

Demiray, “Dernek Merkezimizi bu etkinliğin yanı sıra Enez dışından davet edeceğimiz uzman kişilerin söyleşileri tiyatro, sinema gösterileri gibi etkinliklerle bir ‘Gönüllüler Okulu’ gibi kullanacağız.” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ