Reklam
Reklam

“MECLİS ÜYELERİMİZLE HERHANGİ BİR SORUN BULUNMAMAKTADIR”

“MECLİS ÜYELERİMİZLE HERHANGİ BİR SORUN BULUNMAMAKTADIR”
  • 08.09.2022
Reklam

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanlığı’ndaki mazbata törenine Keşan Belediye Meclisi’nin İYİ Parti’li üyeleri Coşkun Lofçalı, Zafer Topçu ve Hakan Gürel’in davet edilmeme konusuyla ilgili başlayan tartışmalar üzerine İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Ahmet Kılavuz’dan açıklama geldi.

Başkan Kılavuz, mazbata töreninde basın mensuplarının sorusu üzerine meclis üyelerini toplantıya davet ettiğini belirtmiş, Lofçalı, Topçu ve Gürel de sosyal medya üzerinden davet edilmediklerini ifade etmişti.

Konuyla ilgili olarak bugün yazılı açıklamada bulunan Ahmet Kılavuz, toplantı öncesi yaşanan yoğunluk nedeniyle meclis üyelerini toplantıya davet etmeyi unuttuklarını belirterek, mazbata töreninde kendisine yöneltilen soruya ise partiyi zor durumda bırakmamak adına davet ettiği yönde ifadeler kullandığını söyledi.

Kılavuz konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “7 Eylül 2022 tarihinde partimizde düzenlenen basın toplantısında, Milletvekilimiz Orhan Çakırlar’ın ve İl Başkanımız Serpil Tütüncü’nün yoğun çalışma temposundan dolayı tarafıma gece saat 22.00’de basın toplantısının yapılacağı haber verilmiş ve 22.15’te basın gurubuna tebliğ edilmiştir. İlçe yönetimimizin kesinleşmemiş olması ve çok yoğun bir tempo ile çalışıyor olmamdan dolayı meclis üyelerimize haber vermeyi unuttum. Basın toplantısında ani gelen soruya meclis üyelerimizi ve partimizi zor durumda bırakmamak adına o açıklamayı yaptım. Meclis üyelerimiz ile ilgili şahsım adına herhangi bir sorun bulunmamaktadır. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, birlikte törene katılım sağladık ve belediye meclisinde yaşanan olaylar ile ilgili de kendilerini destekleyici basın açıklamamı yapmıştım. Yeni yönetimimiz kurulduktan sonra meclis üyelerimiz ile birlikte parti çalışmalarımıza başlamayı hedefliyorum. Yeni bir oluşuma girdiğimiz bu günlerde birbirimize destek vererek partimizi daha ileriye taşıyıp partimizin adını iyi bir şekilde temsil edeceğimizden eminim.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ