Reklam
Reklam

NECMİ KAYMAZ: “HİZMET KALİTEMİZ BİR KEZ DAHA TESCİLLENDİ”

NECMİ KAYMAZ: “HİZMET KALİTEMİZ BİR KEZ DAHA TESCİLLENDİ”
  • 10.09.2022
Reklam

Keşan Ticaret Borsası’nın 5 yıldızlı hizmet kalitesi, akreditasyon sistemi denetimi tescillendi.

Keşan Ticaret Borsası meclis ve yönetimi, akrediyasyon sertifikasını, düzenlenen tören ile TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik Yavuz’un elinden aldı.

TOBB Konferans Salonu’nda düzenlenen törene; Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile akreditasyon sertifikasını almaya hak kazanan Keşan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Kemalettin Uslu, Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Yönetim Kurulu üyeleri Erman Yörük, Nail Sazlı, Fahri Karagöz, meclis üyeleri Tuncay Yavaş, Erbil Yörük, Genel Sekreter Emine Kaymak ve Akreditasyon Sorumlusu Tolga Balcı katıldı.

Sertifika almaya hak kazanan diğer oda be borsa temsilcilerinin de katıldığı törende konuşan Hisarcıklıoğlu, akreditasyon sistemi sayesinde oda ve borsaların kendilerini geliştirdiğini anlattı. Akredite oda ve borsaların 30’dan fazla ülkenin odaları ile proje yürüttüğünü belirten Hisarcıklıoğlu, oda ve borsaların girişimcilere en iyi şekilde hizmet üreten ve sunan merkezler haline geldiğini kaydetti.

Hisarcıklıoğlu, oda ve borsaların hizmet kalitesi anlamında Londra, Paris, Berlin’deki oda-borsa seviyesine ulaştığını vurgulayarak, tüm dünyaya sistemi ihraç edecek konuma geldiklerini ifade etti. NECMİ KAYMAZ: “HİZMET KALİTEMİZ BİR KEZ DAHA TESCİLLENDİ”

Akreditasyon sertifikasının Keşan Ticaret Borsası’na yeniden kazandırılmasıyla ilgili konuşan Necmi Kaymaz, “2021 yılında girdiğimiz denetim sonucunda göstermiş olduğumuz başarı nedeniyle akreditasyon sertifikamızı yeniledik. Böylece, borsamız 5 yıldızlı hizmet kalitesini bir kez daha tescilledi. Akreditasyon süreci boyunca yürütülen çalışmalarda meclis üyelerimize, yönetim kurulu üyelerimiz ile borsamız personellerine destek ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ