Reklam
Reklam

ÖZTUNÇ, AK PARTİ’DEN CHP’YE GEÇEN YENİ ÜYELERE ROZETLERİNİ DE TAKTI

ÖZTUNÇ, AK PARTİ’DEN CHP’YE GEÇEN YENİ ÜYELERE ROZETLERİNİ DE TAKTI
  • 20.05.2022
Reklam

Dün Edirne’ye gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, saat 19.00 sıralarında partisinin Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti. Öztunç, saat 20.30’da da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen fener alayına katıldı.

Bugün saat 10.00’da Edirne’de gerçekleştirilen basın toplantısına katılan Öztunç, hasadı yaklaşan buğday taban fiyatının henüz açıklanmadığını belirtti. Geçen yıla göre girdi maliyetlerinin arttığını ifade eden Öztunç, “Geçen yıl açıklanan buğday taban fiyatının en az 3-4 katının bu yıl açıklanması gerekmiyor mu? Gerekiyor.” dedi.

Buğday taban fiyatının 8-8,5 lira aralığında olması gerektiğini savunan Öztunç, hükümetin ekonomi politikalarını eleştirdi.

Yarın İstanbul Maltepe Meydanı’nda “Milletin Sesi” mitingini gerçekleştireceklerini anımsatan Öztunç, “Milletin sesi olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Öztunç, daha sonra ise sırasıyla CHP’nin Havsa, Uzunköprü, Meriç, İpsala ve Keşan ilçe başkanlıklarına ziyarette bulundu.

CHP Genel Başkanı Yardımcısı Ali Öztunç, Doğa Hakları ve Çevreden Sorumlu MYK Yardımcısı Koza Yardımcı, Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül, Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, İl Eğitim Sekreteri Anıl Buğra Çetin ve İl Disiplin Kurulu üyesi Cengiz Başyurt ile geldiği CHP Keşan İlçe Başkanlığında, CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek, il genel ve belediye meclisi üyeleri ve partililer tarafından karşılandı.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda Öztunç, AK Parti’den istifa ederek CHP’ye yeni üye olan partililere rozetlerini de taktı.

CHP Keşan İlçe Yönetimi, Öztunç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ