Reklam
Reklam

PAZARTESİ MÜŞTERİ KABUL EDECEK ESNAFA, ALINACAK TEDBİRLER ANLATILDI, KORUYUCU EKİPMAN DAĞITILDI

PAZARTESİ MÜŞTERİ KABUL EDECEK ESNAFA,  ALINACAK TEDBİRLER ANLATILDI, KORUYUCU EKİPMAN DAĞITILDI
  • 30.05.2020
Reklam

Corona virüsü salgınıyla mücadele kapsamında 16 Mart’tan itibaren kapanan ve sadece paket servisi yapılan lokantalar, restoranlar, pastaneler, kebapçılar ve kapılarını tamamen kapatan kahvehaneler vb. işletmeler, normalleşme süreci kapsamında, 1 Haziran 2020 Pazartesi gününden itibaren müşteri kabul etmeye başlayacak.

1 Haziran 2020 Pazartesi günü faaliyetlerine başlayacak olan Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası üyeleri, corona virüsüne karşı alacağı önlemler konusunda bilgilendirildi.

Keşan Belediyesi, Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası tarafından bugün gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı, Keşan Belediyesi Tiyatro ve Konferans Salonu’nda yapıldı.

Sağlık personeli tarafından oda üyelerine, işletmelerde masa-sandalye koyma, servis etme şekli, müşteriyle temas, ürünlerin sergilenmesi gibi konularında alacağı önlemler anlatıldı.

Keşan Belediyesi de esnafa 1500 adet koruyucu ekipman dağıttı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, yaptıkları konuşmalarda, corona virüsle mücadelenin devam ettiğini belirterek, dikkatli olunması konusunda uyarılarda bulundu.

Yeni döneme herkesin ayak uydurması gerektiğini dile getiren başkanlar, “Keşan yeni döneme Trakya’da en hazır olan ilçeyiz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ