Reklam
Reklam

ŞAPÇI VE ALDANMAZ’DAN HELVACIOĞLU’NA ZİYARET…

ŞAPÇI VE ALDANMAZ’DAN HELVACIOĞLU’NA ZİYARET…
  • 09.06.2021
Reklam

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Odası başkanları ve yöneticileri, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı da hazır bulundu.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı ve Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf, Genel Sekreter Erdem Başak ile Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Odası Başkanı İbrahim Aldanmaz’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren ve teşekkür eden Helvacıoğlu, “Keşan’a hizmet için ilçemizdeki STK ve odalarımızla birlikte çalışıyor ve ortak akıl ile hareket ediyoruz. Bu ziyarette de  bölgemizin kalkınmasını hızlandırmak için işbirliği konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerini belediyemizde ağırlamaktan da mutluluk duyduk.” şeklinde konuştu.

Şapçı ve Aldanmaz da kendilerini belediyede ağırlayan Helvacıoğlu’na teşekkür ederek, “İlçemizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için yerel yönetimimizle çalışmaya ve işbirliğine devam edeceğiz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ