Reklam
Reklam

SON BAŞBURU TARİHİ 28 ŞUBAT 2021

SON BAŞBURU TARİHİ 28 ŞUBAT 2021
  • 24.01.2021
Reklam

ESTAB (Edirne Saros Turizm Merkezi Turizm Altyapı Hizmet Birliği), Saros’u doğal ve kültürel güzellikleriyle tanıtmak amacıyla fotoğraf yarışması düzenledi.

Ödüllü fotoğraf yarışmasının son başvuru tarihi, 28 Şubat 2021 olarak açıklandı.

ESTAB’dan yapılan açıklamada yarışmayla ilgili şu bilgiler verildi: “Edirne Saros Turizm Merkezi Turizm Altyapı Hizmet Birliği olarak Keşan, İpsala, Enez sınırları içerisinde doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra kültürünü de yurt içi ve yurt dışında tanıtmak ve kente ait bir görsel bellek oluşturmak adına <Saros’un Doğal ve Kültürel Güzellikleri> temalı ulusal fotoğraf yarışması hazırladık.

Yarışmanın konusu birliğimizin çalışma alanlarından olan Keşan, Enez ve İpsala İlçelerinde bulunan doğal güzellikleri, bölgeye ait kültürel öğeleri, tarihi yapıları, sahilleri, yaban hayvanları, bitkileri, yöreye özgü yaşam faaliyetleri anlatan belgesel ve sanatsal nitelikte fotoğraflar olacaktır. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
Yarışma sayısal (dijital) kategoride renkli veya siyah-beyaz fotoğraf olmak üzere tek bölümdür. Yarışmaya her fotoğrafçı, Keşan, İpsala ve Enez İlçesi sınırları içinde çekilmiş, en fazla 4 (dört) adet sayısal (Dijital) renkli veya siyah-beyaz eserle katılabilir.
Fotoğraflar, www.estab.gov.tr/yarisma adresinde belirtilen şekilde yüklenerek gönderilecektir. Edirne Saros Turizm Merkezi Turizm Altyapı Hizmet Birliği web sitesinden yarışmaya katılım linkleri verilecektir. Yarışma sonuçları Edirne Saros Turizm Merkezi Turizm Altyapı Hizmet Birliği’nin http://www.estab.gov.tr adresinden ilan edilecek; ayrıca tüm ödül ve sergileme kazanan katılımcılara telefon ve/veya e-posta yoluyla bildirilecektir.”

Yarışmanın ödülleri de şöyle belirtildi:

1.’lik ödülü: 3.000 TL
2.’lik ödülü: 2.000 TL
3.’lük ödülü: 1.000 TL
Mansiyon Ödülleri (2 adet)

Başvuruların 28 Şubat 2021 tarihinde sona ereceği, Seçici Kurul Değerlendirmesinin 8 Mart 2021 tarihinde yapılacağı, sonuçların de 15 Mart 2021 tarihinde açıklanacağı belirtilen yarışmanın ödül töreni ise 23 Mart 2021 olarak açıklandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ