Reklam
Reklam

TIR ŞOFÖRÜ, KEŞAN-İZMİR GÜZERGAHINDA ÇOK SIK KARŞILAŞTIĞINI BELİRTTİ

TIR ŞOFÖRÜ, KEŞAN-İZMİR GÜZERGAHINDA ÇOK SIK KARŞILAŞTIĞINI BELİRTTİ
  • 27.07.2020
Reklam

Keşan’da TIR şoförcülüğü yapan ve Keşan-İzmir güzergahını haftada en az iki kez kullandığını belirten bir kişi, sitemiz aracılığı ile gözlemlerini duyurdu.

Son dönemde ülkemizde ve bölgemizde yaşanan orman yangınlarına da dikkat çeken TIR şoförü, araç camlarından söndürülmeden atılan sigara izmaritlerine işaret etti.

Buna son dönemde sıkça rastladığını ve özellikle yabancı plakalı araçlardan atılan sigara izmaritlerinin söndürülmemiş olduğunu gözlemlediği belirten duyarlı TIR şoförü, bunu tedirginlikle karşıladığını ifade etti.

Aşırı sıcak ve rüzgarın da etkisiyle sigara izmaritlerinin olası yangınlara davetiye çıkardığının altını çizen TIR şoförü, “Özellikle son iki haftadır İzmir istikametine seyreden çok sayıda yabancı plakalı araca rastladım ve sigara izmaritlerini, araç camlarından söndürmeden yolun sağına attıklarını gözlemledim. Büyük araç kullandığım için görüntüleme şansım olmadı ama çok sık rastladığım bu durumu en kısa zamanda görüntüleyip sizinle paylaşacağım.” dedi.

TIR şoförü, yabancı plakalı araç sürücüleri başta olmak üzere bu konuda sık sık uyarı yapılmasını ve söndürülmeden atılan sigara izmaritinin yaratacağı olası tehlikenin anlatılmasını istedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ