Reklam
Reklam

YENİ KAYMAKAMIMIZ GÖREVİNE BAŞLADI

YENİ KAYMAKAMIMIZ GÖREVİNE BAŞLADI
  • 27.07.2020
Reklam

14 Temmuz 2020 Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Keşan Kaymakamlığına atanan Cemalettin Yılmaz, Keşan’a gelerek görevine başladı.

Yılmaz, ataması öncesinde Gaziantep/Şahinbey Kaymakamı olarak görev yapıyordu.

Yaklaşık 5 yıldır Keşan Kaymakamlığı görevinde bulunan ve 25 Temmuz 2020 tarihinde görevini devren Nuri Özder ise, dün Antalya/Döşemealtı Kaymakamlığı görevine başlamak üzere Keşan’dan ayrıldı.

Cemalettin Yılmaz ve Nuri Özder’e yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.

CEMALETTİN YILMAZ KİMDİR?

1965 yılında Ordu ilinin Fatsa ilçesinde doğdu. Fatsa’da Kurtuluş İlkokulu, Fatsa Ortaokulu ve Fatsa Lisesini bitirdi. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Mülki İdare Amirliğine 1988 yılında Konya Kaymakam Adayı olarak başladı. Sırasıyla Eskişehir Sarıcakaya Kaymakam Vekilliği, Çorum Dodurga Kaymakamlığı, Batman Beşiri Kaymakamlığı, Ağrı Vali Yardımcılığı, Rize Hukuk İşleri Müdürlüğü, Rize Vali Yardımcılığı, Yozgat Vali Yardımcılığı, Reyhanlı Kaymakamlığı ve Lüleburgaz Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.

Yılmaz, 21.07.2015 tarihinden bu yana da Şahinbey Kaymakamlığı görevini sürdürdü ve son kararname ile Keşan Kaymakamlığına atandı.

Cemalettin Yılmaz, evli ve üç çocuk babasıdır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ