Reklam
Reklam

Belediyeden yapılan işçi alımı anonsuna BÜYÜK TEPKİ

Belediyeden yapılan işçi alımı anonsuna BÜYÜK TEPKİ
  • 27.05.2019
Reklam

İlçedeki vefatların duyurulması ve Keşan Belediye Başkanının sabahları halkına ‘Günaydın’ demesi için kullanılan Keşan Belediye anons sisteminden, eleman ilanları duyulmaya başlandı.

Bugün öğle saatlerinde, belediyeden yapılan eleman ilanı anonsu vatandaşların tepkisine neden oldu.

Önceki yıllarda da, balıkçıların balık satışı duyurusu gibi yapılan anonsların verdiği rahatsızlık tepki almıştı.

Bugün de Malkara’daki bir firmanın İş-Kur aracılığıyla yapacağı işçi alımıyla ilgili duyurusu, birçok kişi tarafından eleştirildi.

Malkara’da faaliyette bulunan özel bir firmanın İş-Kur aracılığıyla yapacağı işçi alımı Keşan Belediyesinden birkaç kez anons edildi.

“NÖBETÇİ KOKOREÇÇİ ANONSU DUYMAKTAN KORKUYORUZ”

Anonslardan rahatsız olan vatandaşlar, “Keşan Belediyesi, özel firmanın işçi alımını nasıl anons eder. Keşanlı bir küçük esnaf da belediyeden, eleman bulması için anons ettirebilecek mi? Bu gidişle belediyeden nöbetçi eczane, nöbetçi market, nöbetçi kokoreççi gibi anonsları duymaktan korkuyoruz. Vefat haricindeki anonsları duymak istemiyoruz.” dedi.

YEREL BASINA DESTEK BU MUYDU?

Diğer yandan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, birçok açıklamasında yerel basına destek olacağını açıklamıştı.

Keşan Belediyesinden bu gibi anonsların yapılarak, bu güne kadar eleman ve satılık ilanlarıyla ayakta kalmaya çalışan yerel basına nasıl bir destekte bulunulacağı da merak ediliyor.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ