Reklam
Reklam

ÇENBELİ VE ALDANMAZ AİLELERİNE ZİYARET…

ÇENBELİ  VE ALDANMAZ AİLELERİNE ZİYARET…
  • 18.08.2020
Reklam

 

AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis Mustafapaşa, geçtiğimiz Pazar günü bir dizi ziyaretlerde bulundu.

KEŞANLI ŞEHİT LEVENT ÇENBELİ’NİN AİLESİNE ZİYARET…

AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis Mustafapaşa, Keşanlı şehit Levent Çenbelli’nin ailesini ziyaret etti.

Levent Çenbeli’nin annesi Serpil ve babası Günay Çenbeli ziyaret nedeniyle Aksal, Yılmaz, Helvacıoğlu, Kılınç ve Mustafapaşa’ya teşekkür etti.

Helvacıoğlu, şehitlerimizin bu ülkenin en önemli değerleri olduğunu belirterek, “Keşanlı şehitlerimiz tüm ülkemizin ve tüm Keşan’ın şehitleridir. Her zaman şehit ailelerimizin yanındayız ve her zaman olmaya da devam edip onları ziyaret edeceğiz.” dedi.

ŞEREF ALDANMAZ’A BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ…

AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, bir süre önce eşi Zeliha Aldanmaz’ı kaybeden Keşan’ın spor camiasının önemli isimlerinden olan Şeref Aldanmaz’ı evinde ziyaret ederek, başsağlığı dileğinde bulundu.

Aldanmaz ziyaret nedeniyle Aksal, Yılmaz ve Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

Aksal, Yılmaz ve Helvacıoğlu, Zeliha Aldanmaz’a Allah’tan rahmet; başta Şeref Aldanmaz olmak üzere tüm ailesine sabır ve başsağlığı diledi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ