Reklam
Reklam

CHP’LİLER KENETLENDİ…

CHP’LİLER KENETLENDİ…
  • 15.09.2022
Reklam

CHP’nin geçmiş dönemlerde milletvekilliği, belediye başkanlığı ile ilçe başkanlığı görevi yapan ve şu anda görevde bulunan ilçe başkan ve belediye başkanları bir araya gelerek, birliktelik mesajı verdi.

Keşan İlçe Başkanlığı Toplantı Salonu’nda dün akşam bir araya gelen partililer, ebediyete intikal eden partililerini de andı.

Yapılan toplantının ardından birliktelik mesajı yayımlayan CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, şu ifadelere yer verdi: “İktidara yürüdüğümüz bu günlerde önümüzdeki genel seçimin hayati öneminin farkındayız. Var gücümüz, tecrübemiz ve enerjimizle aile olarak bir aradayız. Yıllarca partiye emek etmiş geçmiş dönem ilçe başkanlarımız Abdulaziz Çıkıkçı, Abdülbaki Topal, Ufuk Kanışkan, Erdoğan Gümülcineli, Vedat Koyuncu, Özgür Heves Yıldız, Salim Yatıkçı ile geçmiş dönem milletvekilimiz Kemal Değirmendereli, geçmiş dönem belediye başkanlarımız Mehmet Özcan, Halil Büyükyatıkçı, Nevzat Çetin, Recep Ordu, Cevdet Karagöz, son belediye başkan adayımız Şenol Yalı, Beyendik Belediye Başkanımız Muhammet Örnek, Yenimuhacir Belde Başkanımız Ahmet Oğuz, Beyendik Belde Başkanımız Nebi Kasap, Erdin Bircan ve eski Beğendik belediye başkanı Selami Akın ile bir araya geldik.

Mazeretleri nedeniyle aramızda olamayan geçmiş dönem milletvekilimiz Hasan Basri Eler, geçmiş dönem ilçe başkanlarımız Feyzullah Aktan, Cengiz Öztekin, Yücel Erciyes, geçmiş dönem belediye başkanlarımız İbrahim Gül, Recep Çınar’ın destekleriyle; aramızdan ayrılan milletvekillimiz merhum Süleyman Sabri Öznal, belediye başkanlarımız merhum Rasim Ergene, merhum Metin Çırpan, merhum Mehmet Gemici, ilçe başkanlarımız merhum Tevfik Fikret Atılgan, merhum Bilal Ergeç, merhum Nurettin Kaya, merhum Reşat Altınel, merhum Hamdi Sözen, merhum Lütfü İren, merhum Sadık Ürek, merhum Hüseyin Karadayı, merhum Halil Güven, merhum Hasan Yenice, merhum Aziz Akalın’ın onurlu mücadelelerinin manevi mirası ve görünmez kahramanlarımız tüm üyelerimiz ile birlikte başaracağız. Geliyor gelmekte olan.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ