Reklam
Reklam

CHP’NİN İLÇE KONGRELERİ DEVAM EDİYOR

CHP’NİN İLÇE KONGRELERİ DEVAM EDİYOR
  • 08.01.2020
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) ilçe olağan kongreleri devam ediyor.

28 Aralık 2019 tarihinde Keşan İlçe Başkanlığı seçimi ile başlayan olağan ilçe kongreleri, 18 Ocak’ta yapılacak olan Havsa ilçe kongresi ile sona erecek.

12 Ocak 2020 Pazar günü Irmak Düğün Salonunda saat 10.00’da yapılacak olan Merkez ilçe kongresine tüm üyeleri davet eden CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, kongreye; Parti Meclis üyesi ve CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi’nin Divan Başkanlığını yapacağını, Parti Meclis üyesi Eren Erdem ve Cumhuriyet Halk Partili Milletvekillerinin de misafir olarak katılım sağlayacağını bildirdi.

Kongrelerle ilgili açıklama yapan Pekcanlı, “İlçe olağan kongrelerimizin seçimleri birlik beraberlik içinde geçmeye devam ediyor. 9 Ocak’ta Lalapaşa, 11 Ocak’tas Meriç,12 Ocak’ta Merkez, 15 Ocak’ta İpsala, 17 Ocak’ta Enez ve 18 Ocak’ta Havsa ilçelerimizde yapılacak olan seçimlerle, ilçe seçimlerimizi sonlandıracağız.

Kadın Kollarımızın ilçe seçimleri 27 Ocak’ta başlayarak 1 Mart’ta sona erecek. Kadın Kolları il seçimimiz 7 Mart ve 29 Mart 2020 tarihleri arasında yapılacak.

İlçe Gençlik Kolları seçimlerimiz 27 Ocak’ta başlayarak 1 Mart’ta sona erecek. İl Gençlik Kolları seçimimiz 7 Mart ve 5 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak.

Kongrelerimizin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ