Reklam
Reklam

ERCAN SOYLU: “EYLEM ARKADAŞIMIZIN, BU BÖLGE İÇİN GÜZEL İŞLER YAPACAĞINA İNANIYORUZ”

ERCAN SOYLU: “EYLEM ARKADAŞIMIZIN, BU BÖLGE İÇİN GÜZEL İŞLER YAPACAĞINA İNANIYORUZ”
  • 07.06.2021
Reklam

Gönüllülük esasına göre faaliyet gösteren ve arama kurtarma çalışmalarının yanı sıra yardımseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü kuran Türkuaz Arama Kurtarma, Edirne’de de oluşuma başladı.

Turkuaz Arama Kurtarma Edirne Temsilciği’ne Şımarık Güzellik Salonu Sahibi Eylem Serpil Tosyalıoğlu getirildi.

Hafta sonu Keşan’a gelen Türkuaz Arama Kurtarma yetkilileri, Tosyalıoğlu’lu ile görüştü.

Turkuaz Arama Kurtarma Genel Başkanı Ercan Soylu ve beraberindeki yöneticiler, Edirne’deki gönüllüleri Turkuaz ailesine dahil etmek için Eylem Serpil Tosyalıoğlu ile görüş alışverişinde bulundu.

Dernekle ilgili bilgi veren Soylu, olası olaylarda, profosyonel yetiştirilmiş ekipler ile en hızlı sürede afetzedelere acil kurtarma yapılmak üzere faaliyet gösteren bir ekip olduğunu kaydetti.

Derneğin, arama kurtarmanın yanı sıra dar gelirli ihtiyaç sahipleri ile hayırseverler arasında köprü oluşturduğunu vurgulayan Ercan Soylu, “Belirlediğimiz gıda giysi, ayakkabı gibi ihtiyaçları temin ederek ya da bağış toplayarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.” dedi.

Türkiye’nin birçok noktasında olduğu gibi Edirne’de de bu tür çalışmaları yürütmek için temsilcilik oluşturduklarının altını çizen Soylu, şunları ifade etti: “Bu konuda Eylem Serpil Tosyalıoğlu arkadaşımıza güveniyoruz. Edirne’nin yanı sıra bu bölge güzel işler yapacağına inanıyoruz. Çalışmalarında başarılar dilerim.”

Eylem Serpil Tosyalıoğlu da Turkuaz Arama Kurtarma Genel Başkanı Ercan Soylu ve ekibine ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ