Reklam
Reklam

ERTAN ERKAN, SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA MINIBÜS ULAŞIMI HAKKINDA BILGILENDIRDI

ERTAN ERKAN, SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA MINIBÜS ULAŞIMI HAKKINDA BILGILENDIRDI
  • 20.05.2020
Reklam

S.S. 25 No’lu Keşan Şehiriçi Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ertan Erkan, Corona Virüsü (kovid-19) tedbirleri kapsamında Ramazan Bayramı’nda 4 gün boyunca sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak olması sebebiyle, ilçede yürütülecek minibüs faaliyetleri ile ilgili bilgi verdi.

Keşan Belediyesi ile ortak alınan karar doğrultusunda 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü 10.00-17.00 saatleri arasında Keşan’daki şehiriçi minibüslerin 1’er saat arayla hizmet vereceğini bildiren Erkan, ancak bu hizmetin sadece izin belgeli vatandaşları kapsayacağının altını çizdi.

Ertan Erkan, minibüsçülerin; 24-25-26 Mayıs tarihlerini kapsayan Ramazan Bayramı’nda ise sokağa çıkma kısıtlaması olmayan; sağlık, emniyet, güvenlik ve kamu düzenini sağlamak için görevli olan personellerin ulaşımının sınırlı sayıdaki araçlarla sağlanacağını aktardı.

Erkan, minibüslerin; sokağa çıkma kısıtlamasındaki faaliyet yürüteceği zaman ve taşıyabileceği kişilerin durumuyla ilgili 0 543 711 28 11 No’lu telefondan bilgi alınabileceğini ifade etti ve Keşan ve bölge halkının Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ