Reklam
Reklam

FİRARİ OLAN BİR ŞÜPHELİ BUGÜN ELE GEÇİRİLDİ

FİRARİ OLAN BİR ŞÜPHELİ BUGÜN ELE GEÇİRİLDİ
  • 12.04.2022
Reklam

Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Keşan Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerimizce Keşan’da ‘uyuşturucu madde ticareti yapan sokak satıcılarına’ yönelik olarak yürütülen soruşturma kapsamında 6 Nisan 2022 Çarşamba günü yapılan operasyonda tutuklı sayısı 12’ye yükseldi.

H.B, M.P, H.P, H.K, M.D, H.D, P.D, S.G, G.D, S.D, S.C, S.T, T.E, T.D, Ö.D, E.E, A.G, N.I’nın ikametlerine gelen çok sayıda içici tabir edilen şahsa uyuşturucu madde sattıkları tespit edilmesi üzerine; bu şüphelilerden uyuşturucu madde satın alan içici şahıslardan toplam 67 adet kilitli poşet içerisinde 27,43 gram gelen eroin maddesi, 0,20 gram mete-amfetamin maddesi, 4 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi.

18 adreste eş zamanlı olarak operasyonda, 18 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramalarda; 99 adet kilitli poşet içesinde satışa hazır halde 37,12 gram eroin maddesi, 28 adet folyo kağıdına sarılı satışa hazır halde 6,08 gram gelen metamfetamin maddesi, 1 adet poşet içesinde 650,86 gram metamfetamin maddesi, 1 adet poşet içerisinde 51,72 gram eroin maddesi, 1 adet poşet içesinde 51,19 gram eroin maddesi, 1 adet av tüfeği, 1 adet 7.65 mm çapında tabanca, tabancaya ait 1 adet şarjör ve 18 adet 7.65 mm çapında tabanca fişeği, 1 adet kuru sıkı tabanca, çok sayıda uyuşturucu madde paketlemede  kullanılan kilitli poşet ve lastik ele geçirilerek el konuldu.

Yakalanan şüphelilerinden T.E, E.E, A.G, N.I, G.D, S.T. ve S.C. 7 Nisan’da mevcutlu olarak sevk edildikleri adli makamlarca,  G.D, S.T. ve S.C. savcılık ifadelerinin ardından serbest kalırken; T.E, E.E, A.G. ve N.I. tutuklanarak, Edirne Kapalı Cezaevine teslim edildi.

Yakalanan şüphelilerden H.B, M.P, H.P, H.K, M.D, H.D, P.D, S.G, S.D, T.D. ve Ö.D. ise 8 Nisan’da mevcutlu olarak sevk edildikleri adli makamlarca, M.D, H.D, P.D. ve H.K. savcılık ifadelerinin ardından serbest kalırken; H.B, M.P, H.P, S.D, T.D, S.G. ve Ö.D. tutuklanarak Edirne Kapalı Cezaevine gönderildi.

Şüphelilerden firari olan N.P. ise bugün polis tarafından ele geçirildi. Mevcutlu olarak adli makamlara sevk edilen N.P. tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

Keşan’da ‘uyuşturucu madde ticareti yapan sokak satıcılarına’ yönelik operasyon sonucu tutuklu sayısı da 12’ye yükseldi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ