Reklam
Reklam

GÜLVER: “İNŞALLAH BELDEMİZİ HİZMETLE BULUŞTURACAĞIZ”

GÜLVER: “İNŞALLAH BELDEMİZİ HİZMETLE BULUŞTURACAĞIZ”
  • 15.11.2023
Reklam

Ferat Gülver, AK Parti’den Beyendik Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Gülver bugün, AK Parti Keşan İlçe Başkanlığına gelerek, başvuru dilekçesini AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’a teslim etti.

Saat 11.45 sıralarında, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı ve Beyendik Belediyesi eski Başkanı Nuran Uslu, AK Parti Beyendik Belde Teşkilat Başkanı Salim Değişçi, yönetim kurulu ve bazı partililer ile birlikte AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’na gelen Ferat Gülver’i, burada AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç karşıladı.

KILINÇ: “BEYENDİK BELDEMİZİ DE YENİDEN GERİ KAZANMAK İSTİYORUZ”

Ferat Gülver’e aday adaylığının hayırlı olmasını dileğinde bulunan Kılınç, “Biz büyük bir aileyiz. Aday adaylığı süreci başladığı için Ferat Gülver’e adaylık süreci ve daha ilerisi için ve tüm teşkilatımız için hayırlı olmasını diliyorum. Belediye başkanlığı aday adaylığı sürecimiz 9-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İl Genel ve Belediye Meclisi aday adaylığı başvuruları 9 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasındadır. Hayırlısıyla, Keşan Belediyesi’ne, Beyendik ve Yenimuhacir beldelerimizde, belediye başkanlarımızın da çalışmalarıyla çok iyi hizmetler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Beyendik Beldemizi de yeniden geri kazanmak istiyoruz. Aday adaylığı süreci tamamlandığında yapacağımız hizmetleri sahada iyi anlatacağımıza inanıyoruz. Çünkü biz; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde gönül belediyeciliğini en iyi şekilde yansıtan büyük bir aile, büyük bir partiyiz.” şeklinde konuştu.

Daha sonra konuşan Ferat Gülver de 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin başta Beyendik Beldesi olmak üzere, bölge ve tüm Türkiye’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

GÜLVER: “SAHİPLENMEYİ BECERİYORLAR, AMA TEŞEKKÜR ETMEYİ BİLMİYORLAR”

Gülver, “Belde teşkilatı ve oluşturacağımız ekip olarak hedefimiz inşallah Beyendik Beldesi’ni Nuran Başkanımızın bıraktığı şaşalı yıllarına yeniden geri götürmektir. Çünkü Beyendik’e 4,5 yılda yapılan; müracaatları bizim dönemimizde yapılmış olan biri içme suyu, diğeri de doğal gaz projeleridir. Bir de sağ olsun Edirne Belediyesi’nin beldemize bir jesti olan kaldırım projesi gerçekleştirildi. Başka da bir elle tutulur bir şey yok. Sahiplenmeyi beceriyorlar, ama teşekkür etmeyi bilmiyorlar. Gerek su konusunda, gerekse devam eden doğal gaz projesinde teşekkür etmediler. Bu konularda da geciktiler. Gecikme nedeniyle özür dilemek bir yana, sahiplenerek kahramanlık edasındalar.” dedi.

“BEYENDİK BELDESİ’Nİ İŞKUR’A ÇEVİRDİLER”

Mevcut yönetimin, Beyendik Beldesi’ni adeta bir İŞKUR’a çevirdiğini ifade eden Ferhat Gülver, “Biz onlara sıfır maliyetli 5-10 tane pırıl pırıl iş bilen insanlar bıraktık. Ancak onlar çalıştırmadılar. Şimdi İŞKUR gibi seçim öncesinde verdikleri iş vaatlerini yerine getirmenin telaşındalar. Bizim önümüze tabiri caizse bir cenaze bırakmış oluyorlar. Oysaki çalışanlara haddinden fazla ödeme yapmak yerine insanlara hizmet etmek lazım. Bizim hedefimiz de bu olacak. İnşallah ekibimiz ve tüm belde halkıyla buna hazırız. Beyendik, Keşan ve Yenimuhacir’de yapılanlar gözlemliyor, aradaki farkın da farkında. İktidar partisinin belediye başkan adayını seçerek inşallah beldemizi hizmet ile buluşturacağız.” diye konuştu.

“DIŞARIDAN SEÇMEN YAZIMI YAPMIYORUZ”

Açıklamasının sonunda “Beyendik’in kaderini Beyendiklilerin belirlemesini istiyoruz.” diyen Ferhat Gülver, “Dışarıdan seçmen yazımı yapmıyoruz. Umarım onlar da yapmıyordur. Bu konuyu çok sıkı şekilde takip edeceğiz. Beyendik’in kaderini Beyendiklilerin belirlemesini istiyoruz.” diye konuştu.

Toplantında son olarak konuşan Salim Değişçi de Ferat Gülver’e aday adaylığının hayırlı olmasını dileyerek “5 yılda yapılamayan şeyleri kaldığımız yerden devam edip yaparak, Beyendik Beldemizi güzel yerlere getireceğiz.” şeklinde konuştu.

Konuşmalardan sonra, Ferat Gülver aday adaylığı başvuru dilekçesini Gürcan Kılınç’a teslim etti.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ