Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN”

HELVACIOĞLU: “ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN”
  • 13.07.2019
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yayımladı.

Helvacıoğlu açıklamasında, şunları dile getirdi:Türkiye Cumhuriyeti’nin demokratik düzeni ile halk tarafından demokratik şekilde seçilmiş hükümetine kast eden 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıldönümünü yaşadığımız bu günde, ülkesini savunmak dışında hiçbir amaç gütmeyen ve vatanı uğruna hayatını kaybeden 250 kahraman şehidimizi saygıyla anarken, kendilerini hayatları pahasına tankların önüne koyup hain darbe girişimini durduran gazilerimize de minnet ve şükran duygularımı sunuyorum.

Bir taraftan törenlerle demokrasi zaferimizi kutlarken, diğer taraftan ise şehit ve gazilerimizi hüzün ile andığımız bu kanlı gecenin üçüncü yıldönümünde, geçtiğimiz bu süre zarfında Türkiye Cumhuriyeti yetkili makamları, devletin içine sızmış olan bu hainleri yakalayıp yargıya teslim etmek ve FETÖ terör örgütünü tamamen yok etmek için verdiği mücadeleye devam etmektedir.

Türk milleti; cesaretini, fedakarlığını ve yüce dayanışmasını tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir.

Haince planlanan 15 Temmuz darbe girişimine canlarını feda ederek dur diyen tüm aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet; destansı bir direniş gösteren gazilerimize minnet dileklerimi sunarım. Allah, bu millete bir daha 15 Temmuz’lar yaşatmasın.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ