Reklam
Reklam

İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ BAYAZIT VE KELEŞ ÇALIŞMALARINI SAHADA SÜRDÜRÜYOR

İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ BAYAZIT VE KELEŞ ÇALIŞMALARINI SAHADA SÜRDÜRÜYOR
  • 01.07.2021
Reklam

Edirne İl Genel Meclisinin AK Partili üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, Temmuz ayı toplantılarının bugün itibarı ile başladığını ve çalışmalara devam ettiklerini bildirdi.

Geçtiğimiz aylarda pandemi ve hava muhalefeti nedeniyle saha çalışmalarını aralıklarla sürdürdüklerini kaydeden Bayazıt ve Keleş, kademeli normalleşme ve yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte saha çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyledi.

İl Özel İdaresi 2021 yılı programına alınan işlerden bazılarının yapılmaya başlandığını ve peyderpey devam edileceğini belirten Bayazıt ve Keleş, çalışmalarla ilgili şu bilgiyi verdi: “Su ve yol bakım çalışmalarımız aksamadan devam ediyor. Yol bakım ve yama çalışmalarımız, ikinci kat ve birinci kat asfalt çalışmalarımız bir hafta öncesi itibarı ile başladı. Kozköy Edirne ana yola bağlantı yolunun 2 kilometrelik kısmının ikinci kat asfalt çalışması tamamlandı. Bugün de Edirne ana yoluyla bağlantılı olan Altıntaş ve Karacaali yolunun 7 kilometrelik ikinci kat asfalt çalışmasına başlandı. 2 iş günü içerisinde çalışmalarımızın biteceğine inanıyoruz. Yol yapım için, sağlam ve verimli asfalt için hava koşullarını da göz önüne alarak en uygun zamanda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bundan sonraki yol çalışmalarımız sahil yolundan Mercan köyümüze bağlantısı olan 2 kilometrelik yolumuzun ikinci kat asfalt yapımı. Yine sahil bölgemizde kalan Beyköy ve Erikli köyleri arasındaki yolumuzun asfaltlama çalışmasını yapacağız. Bu yolumuzun da asfaltlama çalışması ikinci kat olacak. Son olarak da Türkmen ve Gündüzler köyümüzün arasında bulunan alt zemin çalışmaları. Yeni tamamlanan yolumuzun birinci kat asfaltını ve ikinci kat asfaltını sezon içerisinde tamamlayacağız. Diğer yollarımızdaki yama çalışmalarımız da sezon içerisinde devam edecek. Şu anda çalışmalarımıza sahada devam ediyoruz. Hizmetlerimizde bizlere desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Fatma Aksal’a, İl Başkanımız Belgin İba’ya ve İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç’a teşekkür ederiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ