Reklam
Reklam

KARANLIK KAVŞAK, KAZALARA NEDEN OLUYOR

KARANLIK KAVŞAK, KAZALARA NEDEN OLUYOR
  • 11.09.2022
Reklam

Yapılmasının üzerinden 2 yıl geçen Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nin aydınlatılması isteniyor.

Muammer Aksoy Caddesi ve Rasim Ergene Caddesi’ndeki aydınlatmanın Muhtar Ali Çevikel Caddesi’ne de yapılmasını isteyen mahalle sakinleri, bu konuda Keşan Belediyesi yöneticilerini göreve davet etti.

“HER GECE FREN SESLERİYLE UYANIYORUZ”

Muhtar Ali Çevikel Caddesi ile Hıdır Ağa Sokak’ın kesiştiği noktaya yapılan kavşakta da aydınlatma olmadığı için kazaların meydana geldiğini belirten mahalle sakinleri, “Özellikle Hıdır Ağa Sokak’tan (Tugay Kantini istikameti) gelen araçlar A-101 market önündeki orta refüjü fark etmeyerek kaza yapıyor. Her gece fren sesleriyle uyanıyoruz. Hemen hemen her hafta bir kaza oluyor. Kavşağı yaptılar, aydınlatmayı unuttular. Burasının aydınlatılmasını istiyoruz.” dedi.

“YÜRÜYÜŞ YAPMAK İSTİYORUZ ANCAK BAZI YERLERİ BİZLERİ KORKUTUYOR”

Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nin uzun olduğunu ve burada akşamları yürüyüş yapmak istediklerini ifade eden mahalle sakinleri, şunları söyledi: “Her şey çok güzel, kaldırımlar da gayet iyi ama aydınlatma çok az. Burada akşamları yürüyüş yapmak istiyoruz ancak bazı yerleri karanlık ve bizleri korkutuyor. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’ndan bu konuda çalışma bekliyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ