Reklam
Reklam

KARATEPE: “BU SEZONDA DA GÜZEL BİR BAŞARI GRAFİĞİ ÇİZECEĞİMİZDEN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

KARATEPE: “BU SEZONDA DA GÜZEL BİR BAŞARI GRAFİĞİ ÇİZECEĞİMİZDEN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”
  • 16.09.2022
Reklam

Edirne Amatör Süper Lig’te mücadele eden Keşan İdmanyurdu’nun tanışma yemeği, dün akşam gerçekleştirildi.

Kadrosuna yeni ve güçlü oyunlar katan Keşan İdmanyurdu Spor’un tanışma yemeği, Yeşil Bursa İskender Kebap Salonu’nda düzenlendi.

Saat 20.30’da başlayan yemeğe; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Orhan Çakır, Kulüp Başkanı Taner Karatepe, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve oyuncular katıldı.

Yemekte konuşan Keşan Belediye Başkanı Helvacıoğlu, Keşan İdmanyurdu’nun başarılı bir yol çizdiğini belirterek, bunun yeni sezonda da devam edeceğine inandığını söyledi.

Keşan Atatürk Stadı’nın suni çim sahasını sezona yetiştirmeye çalıştıklarını da dile getiren Mustafa Helvacıoğlu, “Biraz sabredin. Hazırlamak çok sürmeyecek. Yeni sezonda her şey daha güzel olacak. Yönetimimize ve oyuncularımıza başarılar dilerim. Allah yolunuzu açık etsin.” dedi.

Orhan Çakır da Amatör Süper Lig’de Keşan’ı iki takımın temsil edeceğini belirterek, “Yeni sezonda hem Keşanspor’a hem de Keşan İdmanyurdu’na başarılar diliyorum. Duygusal olarak bakarsak belki sizinle daha çok birlikte olduk. Ama Keşan’ın spor anlamında gelişmesi için tüm takımlarımızı destekliyoruz.” diye konuştu.

Son olarak konuşan Kulüp Başkanı Taner Karatepe de şunları ifade etti: “Sporun birleştirici gücü çok güzeldir. Burada her siyasi görüşten, her meslekten, her sektörden, her yaştan insanlar bir araya gelebiliyorsa bu da sporun güzelliğidir. Katıldığınız için herkese teşekkür ediyorum. Yönetimime, teknik heyetime ve oyuncularıma çok güveniyorum. Bu sezonda da güzel bir başarı grafiği çizeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.”

Yemek, yönetim ve sporcuların sohbeti eşliğinde devam etti.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ