Reklam
Reklam

KEŞAN AŞI MERKEZLERİNDE GÜNDE 2.000 AŞI YAPILIYOR

KEŞAN AŞI MERKEZLERİNDE GÜNDE 2.000 AŞI YAPILIYOR
  • 19.06.2021
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan  Kılınç, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile birlikte Keşan Devlet Hastanesi Aşı Merkezine ziyarette bulundu.

Aksal ve Kılınç, Keşan Belediyesi Aşı Merkezi noktasında aşı olan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunurken, sağlık çalışanlarını da azimle, canla başla çalıştıkları için tebrik etti.

AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, “Edirne ve Keşan’ımızda şu an aşı çalışması diğer  il ve ilçelere göre gayet başarılı bir şekilde ilerliyor. Keşan’daki aşı merkezlerimizde günde 2.000 aşı yapılıyor. Şimdiye kadar Keşan’da toplam 40.000 aşıya ulaşıldı. 35 yaş üstü vatandaşlarımız, SGK ve Bağkur’lu çalışan vatandaşlarımız randevu almadan Aşı Merkezine giderek aşılarını olabilirler. Aşı olmayan vatandaşlarımız da en kısa sürede aşılarını olsunlar. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, Aşı Programında yer alan 18 yaş ve üstü nüfusun %50’sinin tam doz veya ilk doz aşısı tamamlanmış olduğunu açıkladı. Devletimizin gücü ve halkımızın azmi ve duyarlılığı ile inşallah bu yaz salgını aşacağız. Sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere, bu salgın sürecinde gece gündüz çalışan emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ