Reklam
Reklam

KEŞAN LİSESİ MEZUNLARI 9 KASIM’DA BİLAL ERGEÇ PARKI’NI AĞAÇLANDIRACAK

KEŞAN LİSESİ MEZUNLARI 9 KASIM’DA BİLAL ERGEÇ PARKI’NI AĞAÇLANDIRACAK
  • 06.11.2019
Reklam

1985/86 Keşan Lisesi mezunları, Keşan Belediyesi işbirliği ile Yeni Mahalle’de geçtiğimiz aylarda açılışı yapılan Bilal Ergeç Parkı’nı ağaçlandıracak.

9 Kasım 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek ağaç dikim töreni, saat 13.00’te başlayacak.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için saygı duruşunda bulunulmasının ardından törende, Keşan Belediye Bandosu eşliğinde İstiklal Marşı söylenecek.

Tören, 86 mezunları adına mezun Nigar Yanar Öztokuç’un günün anlam ve önemine dair konuşması ve Keşan Lisesinde uzun yıllar Beden Eğitimi öğretmenliği yapan, emekli ve törene Konya’dan gelerek katılacak olan Zeynep Gücüyener’in konuşması ile sürecek.

Temsili yoklama yapılmasından sonra tören, ağaçlara takılacak plakaların dağıtımı ile devam edecek.

Tören, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun konuşması ile sona erecek.

Ağaç dikimine ise mezun öğrenciler tarafından saat 11.00’de başlanılacak. İğde ve Ihlamur’dan oluşan 70 ağaç Bilal Ergeç Parkı’na dikilecek.

Törene; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, merhum Bilal Ergeç’in ailesi, Keşan Lisesi 85/86 mezunları ve aileleri katılacak.

Öte yandan, parka dikilecek ağaçların bakımı zaman zaman mezunlar, zaman zaman ise Keşan Belediyesi tarafından yapılacak. Ayrıca parka, Keşan Lisesi mezunları tarafından ağaçlandırıldığını belirten bir tabela da asılacak.

Keşan Lisesi mezunları, verdikleri destek ve ilgiden ötürü, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na da teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ