Reklam
Reklam

MECLİS, PAZARTESİ GÜNÜ OLAĞANÜSTÜ TOPLANACAK

MECLİS, PAZARTESİ GÜNÜ OLAĞANÜSTÜ TOPLANACAK
  • 20.01.2021
Reklam

Keşan Belediye Meclisi, 25 Ocak 2021 Pazartesi günü olağanüstü toplanacak.

Keşan Beleiye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığında gerçekleştirilecek ve Belediyesi Meclisi Toplantı Salonu’nda saat 12.00’da başlayacak toplantıda, tek madde görüşülecek.

Toplantıda, Mücavir alanımız Erikli Sahili’ne getirilecek içme ve kullanma suyu temin etmek ve su şebeke hattını yenilemek için alınan 2020/184 sayılı Meclis Kararı’nın güncel tarihli alınması hususunun görüşülerek karara bağlanması” madesi ele alınacak ve karara bağlanacak.

Olağanüstü meclis toplantısı, 5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. Maddesi’ne 5675 Sayılı Kanunla eklenen “Belediye Başkanı acil durumlarda lüzum görmesi halinde yılda 3 defadan fazla olmamak üzere ve her toplantı bir birleşimi geçmemek üzere olağanüstü toplantı yapabilir” hükmü gereğince yapılacak.

COVID-19 hastalığının tüm dünyada ve ülkemizde hızla yayıldığı bu günlerde pandemi tedbirleri kapsamında toplantı salonuna seyirci kabul edilmeyecek. Meclis toplantısı canlı yayınlanacak olup, izlemek isteyen vatandaşlar toplantıyı canlı yayını takip edebilirler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ