Reklam
Reklam

MİLYONLUK YATIRIM ÖLÜ YATIRIMA DÖNÜŞECEK

MİLYONLUK YATIRIM ÖLÜ YATIRIMA DÖNÜŞECEK
  • 26.04.2022
Reklam

Keşan Belediyesi tarafından yaptırılan ve Trakya’nın en büyük, en kapsamlı, en donanımlı sokak hayvanları geçici bakım evi, ölü yatırıma dönüşüyor.

Geçici Bakım Evi’nin açılış ve kapanış saatlerindeki düzenleme nedeniyle, birçok insan ziyaret edemeden geri dönüyor.

Hafta içi 08.30-17.30 saatleri arasında ziyarete açık olan Geçici Bakım Evi, bu düzenleme nedeniyle ziyaretçi sayısının gittikçe düşmesine de neden oluyor.

Hafta sonu ise tamamen kapalı olan Geçici Bakım Evi’ne giden memur ve çalışanlar, milyonluk yatırımı ziyaret edemeden geri dönüyor.

Geçici Bakım Evi’nin açık olduğu saatlerde çalıştıklarını ve mesaileri bitiminde Geçici Bakım Evi’nin de ziyarete kapandığını belirten vatandaşlar, “Bizler ve çocuklarımız Trakya’nın en büyük yatırımını maalesef ziyaret edemiyor ve çocuklarımızı gezdiremiyoruz. Basından gördüğümüz, gazete ve internet ortamından takip ettiğimiz Geçici Bakım Evi ve Pati Parkı’nı yapılan saat düzenlemesi nedeniyle de göremeyeceğiz. Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Helvacıoğlu başta olmak üzere böyle bir saat düzenlemesi getirilerek, işlevselliğinin yitirilmesine neden olan bu saat düzenlemesinin yeniden gözden geçirilmesini istiyoruz. Memur ve çalışan kesimin de göz önüne alınarak, hafta sonları ziyarete açılmasını talep ediyoruz. Aksi halde milyonluk yatırım ölü yatırıma dönüşecek.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ