Reklam
Reklam

ŞAPÇI: “ÜRÜNLERİMİZ İLE BÖLGEMİZ MARKALAŞIYOR, MARKALAŞTIKÇA DEĞER KAZANIYOR”

ŞAPÇI: “ÜRÜNLERİMİZ İLE BÖLGEMİZ MARKALAŞIYOR, MARKALAŞTIKÇA DEĞER KAZANIYOR”
  • 08.10.2021
Reklam

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, bu yıl 11.si düzenlenecek olan YÖREX 2021 (Antalya Yöresel Ürünler Fuarı)’e, turizm sektöründeki işletmeciler başta olmak üzere tüm oda üyelerini davet etti.

Fuara katılmak isteyenlerin 11 Ekim 2021 tarihine kadar 0284 714 11 37 veya 0531 635 77 67 numaralar üzerinden başvuruda bulunması gerektiğini ifade eden Şapçı, geçen yıl tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle YÖREX’in yapılmadığını hatırlatarak, bu fuarda Keşan’ın Satır Eti’nden, İpsala Pirinci’ne, Siğilli Bamyası’na ve halen çalışmaları süren yöresel ürünlerimize kadar bölgemize ait ürünlerin tanıtımının yapıldığına dikkat çekti.

“ÜRÜNLERİMİZ İLE BÖLGEMİZ MARKALAŞIYOR, MARKALAŞTIKÇA DEĞER KAZANIYOR”
Türkiye’nin en büyük yöresel ürünlerinin sergilendiği fuar için otobüs ile ulaşımlı bir organizasyon hazırlığı içerisinde olduklarını belirten İsmail Şapçı şunları ifade etti: “YÖREX 2021’e (Yöresel Ürünler Fuarı) yöresel ürün üretimi yapan, turizm ile ilgilenen otel, pansiyon, resturant işletmelerimiz başta olmak üzere tüm oda üyelerimizi davet ediyoruz. Bu fuarda Türkiye’nin coğrafi işaret almış tüm Türkiye’de ve kendi yörelerinde bilinen yöresel lezzetleri bir arada olacak. Bölgemizin değerleri olan Keşan Satır Eti’nden, İpsala Pirinci’ne, Siğilli Bamyası’na ve halen çalışmaları süren yöresel ürünlerimize kadar bölgemize ait ürünlerin tanıtımını yapacağız. Coğrafi işaretli bu ürünlerimiz ile bölgemize markalaşıyor, markalaştıkça değer kazanıyor. Dolayısı ile bölgesel kalkınma ve gelişme için bu fuarlara katılmayı önemsiyoruz. 20-22 Ekim 2021 tarihleri arası 2 gece 3 gün konaklamalı olarak gerçekleştireceğimiz fuar etkinliğimize tüm üyelerimizi davet ediyoruz.” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ