Reklam
Reklam

SPOR YAPMAK İÇİN STADA GELENLERE MASKE VE HAVLU DAĞITILDI

SPOR YAPMAK İÇİN STADA GELENLERE MASKE VE HAVLU DAĞITILDI
  • 01.06.2020
Reklam

Keşan’da, normalleşme süreci kapsamında bugün yeniden hizmete giren stada spor yapmak için gelenlere belediye görevlileri tarafından ücretsiz olarak maske ve havlu dağıtıldı.

Keşan’da Corona Virüsü tedbirleri nedeniyle kapatılan Keşan Belediyesi Atatürk Spor Tesisleri, normalleşme süreci kapsamında bugün yeniden hizmete açıldı. Tesislerde bulunan stada spor yapmaya gelen vatandaşlara ise belediye görevlilerince ücretsiz olarak maske ve havlu verildi.

Keşan Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Andaç Gedik, “Corona Virüsü nedeniyle uzun süredir kapalı kalan Keşan Belediyesi Atatürk Spor Tesisleri’nde, bugün itibarıyla spor ve yürüyüş yapmak için gelen hemşehrilerimizi karşıladık. Kendilerine spor sonrası kullanım için spor havlusu ve maske seti hediye ettik. Sahamızda sporun sosyal mesafeye dikkat ederek yapılmasının gerekliliğini anlattık. Bizler bu süreçte sizi çok özlemiştik, sizler de spor yapmayı çok özlemişsiniz. Spor tesislerimizde vatandaşlarımızın sağlığı için dezenfeksiyon işlemleri de yaptık. Tüm hemşehrilerimize sağlıklı ve spor dolu günler diliyoruz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ