Reklam
Reklam

YENİ BAŞKAN’DAN, YENİ ÇİFTLERE JEST…

YENİ BAŞKAN’DAN, YENİ ÇİFTLERE JEST…
  • 02.06.2019
Reklam

Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker, Erikli Sahili’nde Yenimuhacir Belediye Başkanına ayrılan yazlığı, beldesinde yeni evlenen çiftlere birer hafta ücretsiz olarak tatil yapmaları için ayırdı.


Yenimuhacir Belediyesinde 30 Mayıs 2019 Perşembe günü yapılan ihalede, bir ilke imza atıldı. Erikli Sahili’nde Yenimuhacir Belediyesinin kontenjanı olan 4 evden 3’ünü ihalesi yapıldı. 2 ev sezonluk 7 bin 100 TL’den 1 ev ise sezonluk 7 bin 150 TL’den ihale edilirken, 1 ev ise yeni evli çiftlere birer haftalık ücretsiz tatil geçirmeleri için ayrıldı ve ihaleye çıkarılmadı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker, Erikli Sahili’ndeki bir evi beldelerinde yeni evlenen çiftlere birer haftalık ücretsiz tatil yapmaları için ayırdıklarını ve bu konuda seçim öncesinde söz verdiğini anımsattı. Türker, seçim vaatlerini tek tek yerine getireceğinin de altını çizdi.

Mustafa Türker, diğer 3 evin ihalesi ile ilgili de ek bir madde koyduklarını ve ihaleyi alan kişilerin hiçbir şekilde üçüncü şahıslara kiralama yapamayacağını belirtti.

Türker, Erikli Sahili’ndeki 3 evin ihale edilmesiyle, Yenimuhacir Belediyesine 21 bin 250 TL gelir elde edildiğine dikkat çekti.

Öte yandan, önceki yıllarda bu evlerin birinin Keşan Belediye Başkanı, birinin Keşan Belediye personeli tarafından kullanıldığı, diğer iki evin de kiralaya verildiği öğrenildi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ