Reklam
Reklam

YEŞİL SAHADA BÜYÜK BULUŞMA

YEŞİL SAHADA BÜYÜK BULUŞMA
  • 04.02.2020
Reklam

Dün akşam, 8 yıllık hasrete son veren Keşanspor A Takımı, tribünlerde meşalelerini ateşleyen taraftarının karşısında yeşil sahaya çıktı.

Keşan Atatürk Stadı Çim Sahası’nın tribünlerinde yerini alan 200’ün üzerindeki Keşanspor taraftarı, takımına uzun süre tezahüratta bulundu.

Antrenman öncesi takımın soyunma odasına giden Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, oyunculara Keşanspor ve Keşanspor taraftarı için ellerinden gelen tüm mücadeleyi ortaya koymalarını isteyerek, başarı diledi.

Adeta tribünlere duydukları hasreti ortaya koyan Keşanspor taraftarı, saat 19.59’da takımın sahaya çıkmasıyla birlikte coşkuyu bir kat daha artırdı.

Antrenörler Fatih Anlar ve Mehmet Hardal’ın arkasında yeşil sahaya ayak basan Keşansporlu futbolcular da taraftarın tezahüratlarına alkışlarıyla teşekkür etti.

Keşansporlu oyuncular çim saha da taraftarı karşısında önce düz koşu yaptı ardından da ısınma hareketlerini tamamladı.

“Sizi özledik” diyerek sahadaki oyunculara moral veren Keşansporlu taraftarlar, daha sonra antrenmanı izledi.

Takımlarına sahip çıkan ve oyuncuları yalnız bırakmayan taraftara teşekkür eden Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, “Bu heyecanı sadece maçlarımızda değil, sahaya her ayak basışımızda yaşayacağız. Taraftarın takımını, takımın da taraftarını bu kadar özlediğini tahmin etmemiştik. Bu coşku bir başka. Taraftarımızı böyle coşkulu görünce, biz yöneticilerin de heyecanı ve azmi bir kat daha arttı. Omuzlarımıza yüklenen sorumluluğun daha büyük olduğunun farkına vardık. En büyük temennimiz futbolcularımızın maçlarda ve antrenmanlarda sakatlık yaşamamalarıdır. Allah tüm oyuncularımızın yardımcısı olsun.” dedi.

Keşanspor takımı antrenmana, aydınlatması daha iyi olan suni çim sahada devam etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ