Reklam
Reklam

BENDİS KOTON, 478 MAĞAZA ARASINDA TÜRKİYE 1.Sİ OLDU

BENDİS KOTON, 478 MAĞAZA ARASINDA TÜRKİYE 1.Sİ OLDU
  • 20.04.2022
Reklam

Bendis’te hizmet veren Koton mağazası, Türkiye genelindeki 478 Koton mağazası arasında tüm kategorilerde 1.si oldu.

Mağazanın başarısı nedeniyle, Bendis yöneticileri de pasta keserek çalışanları kutladı.

Mağazada yapılan kutlamada konuşan İstekler Group Alışveriş Merkezleri A.Ş. yöneticisi Aydın İstek, Bendis’teki Koton mağazasının 1.liği nedeniyle mağaza Müdürü Sevinç Çelebi Işık ve personelini kutladıkları söyledi.

İSTEK: “KEŞAN İÇİN GÜZEL BİR BAŞARIDIR”

Geçen yıl Bendis’deki diğer giyim mağazalarının da birincilikler ve çeşitli ödüller aldıklarını dile getiren İstek, “Bu yıl da Koton mağazamız, aynı firmanın Türkiye genelindeki en büyük kupasını kazandı. Bu, Bendis ailesi için güzel bir haber ve Keşan için güzel bir başarıdır. Büyük şehirlerdeki mağazaları geride bırakıp Keşan’da 1. olmanın gururunu yaşattılar bize. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.”  dedi.

ÇELEBİ IŞIK: “BAŞARIMIZ, İNŞALLAH BUNDAN SONRA DA DEVAM EDECEKTİR”

Koton Mağazası Müdürü Sevinç Çelebi Işık da alınan 1.lik nedeniyle çalışma personeline teşekkür ederek şunları söyledi: “Bu kupa için bir yıl boyunca mücadele ettik. Mağazacılığa dair 30 kriter üzerinden değerlendirme yapılıyor. Kupanın sahibi her sene değişiyor. Yüksek bir derece ile şirket genelinde 478 mağaza içerisinde 1. olduk. İnşallah bundan sonra da başarımız devam edecektir. Bendis AVM yöneticilerimize jestlerinden ötürü teşekkür ederiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ