Reklam
Reklam

ETKİNLİKLER ÇELENK SUNUMUYLA BAŞLAYACAK

ETKİNLİKLER ÇELENK SUNUMUYLA BAŞLAYACAK
  • 13.05.2022
Reklam

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlama programı belli oldu.

Kutlama programı kapsamında; 15 Mayıs 2022 Pazar günü Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunulacak.

Saat 10.00’da, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başlayacak törende, gençlik adına konuşmayı Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencisi ve Gönüllü Gençlik Lideri İrem Tuncer yapacak.

Tören, Keşan Belediyesi Sanat Merkezi Halk Oyunları ekibi ve Ali Kale Kardeşler Ortaokulu Halk Oyunları ekibinin gösterileri ile sona erecek.

19 MAYIS…

19 Mayıs 2022 Perşembe günü gerçekleştirilecek ve saat 09.30’da başlayacak törende; Keşan’daki spor kulüpleri, öğrenciler ve halkın katılımıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün çelengi, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na sunulacak.

Daha sonra ise Keşan Belediye Bandosu eşliğinde saygı duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşı okunacak.

Saat 10.00’da ise Keşan Belediye Bandosu eşliğinde kortej oluşturulacak. Kortej, Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayarak Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’ne yürüyecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri, Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde devam edecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlama programı, hafta boyunca, düzenlenecek çeşitli spor müsabakaları, paneller, konferanslar, kültürel ve sanatsal etkinliklerle sürecek.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ