Reklam
Reklam

TRİPORTÖRLERİ KULLANANLAR GİBİ BEN DE EKMEĞİMİN PEŞİNDEYİM

TRİPORTÖRLERİ KULLANANLAR GİBİ BEN DE EKMEĞİMİN PEŞİNDEYİM
  • 08.02.2021
Reklam

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri tarafından bugün çarşı merkezinde yapılan motosiklet uygulamasında ceza yiyen bir esnaf, “Yediğim cezaya değil, haksızlığa tahammül edemiyorum.” diyerek yaşadığı duruma tepki gösterdi.

Trafikte zaman kaybetmemek için motosikletle bankaya gitmek istediğini, çarşı merkezinde trafik ekiplerinin uygulamasına takıldığını ve sürücü belgesinin bulunmasına rağmen ehliyetinin motosiklet için yetersiz olmasından dolayı ceza yediğini söyledi.

“Haksızlığa karşıyım.” diyen tepkili esnaf, 3 tekerlekli triportörlerin trafik ekipleri tarafından neden durdurulmadığını ve sürücülerin belgeleri olup olmadığını yönünde neden denetim yapılmadığını sordu.

“Ben de ekmeğimin peşindeyim.” diyen esnaf, “Ehliyetim varken, motosiklet için yeterli olmadığı gerekçesiyle ceza kesildi. Ben de esnafım, motosiklet tutkunu değilim, işimi görmek ve bankaya yetişmek için bindim. 3 tekerlekli benzinli motorlar durdurulmazken, bana 2 bin TL ceza yazıldı. Nasıl bir adalettir bu.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ