Reklam
Reklam

20 BİN PARÇA EŞYA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILDI

20 BİN PARÇA EŞYA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILDI
  • 03.03.2020
Reklam

Keşan Belediyesi Sosyal Hizmet Birimi, Yenimescit Mahallesi’nde bulunan semt sahasında, bugün hizmet vermeye başladı.

Sosyal Hizmet Birimi 6 Mart 2020 Cuma gününe kadar ihtiyaç sahipleri ile duyarlı vatandaşları aynı alanda buluşturacak.

Keşan Belediyesi Başkan Vekili Sema Kılıç, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Uslu, Yenimescit Mahalle Muhtarı Fikret Kantar ve Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar da Sosyal Hizmet Birimini ziyaret etti.

Burada konuşan Sema Kılıç, Sosyal Hizmet Birimi’nin belirlenen takvime göre vatandaşın ayağına hizmet götürmeye devam ettiğini belirterek, şunları söyledi: “Bugün 6. noktamızda hizmet veriyoruz. Çalışmalarımız kapsamında birimimiz diğer mahallelerimizi ziyaret edecek. İhtiyaç fazlası eşyaları, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. 6 Mart 2020 Cuma gününe kadar Yenimescit Mahallemizde vatandaşımızın hizmetinde olacağız. Birimimiz eşya kabul etmeye devam ediyor. Ellerinde ihtiyaç fazlası eşya olan vatandaşlarımız belediyemizle irtibata geçebilir veya hizmet noktamıza gelerek bağışta bulunabilirler. Bugüne kadar vatandaşımızın ayağına gittiğimiz 6 noktada yaklaşık 20 bin adet eşya verdik. Bu çalışmamızın sonunda tüm mahallelerimizi ziyaret ettiğimizde 40 bin parça eşyayı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı hedefliyoruz.”

Daha sonra söz alan Fikret Kantar ise “3 dönemde mahalle muhtarı olarak görev yapıyorum. Bu desteğin daha önceki yıllarda da yapıldığını biliyorum ancak. Ancak bu yıl çok güzel bir gelişme oldu ve bu hizmet ayağımıza geliyor. Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’na ve ekibine çok çok teşekkür ediyoruz. Halkımız buradan faydalanabilir.” dedi.

Kantar’ın ardından söz alan Kalfalar da, “Yapılan hizmetlerden ötürü Başkanım Mustafa Helvacıoğlu’na ve ekibine burada teşekkür ediyoruz. Vatandaşımız bu konuda gerçekten çok duyarlı. İhtiyaç fazlası eşyalarını teslim ettiklerini görüyoruz. Buraya teslim edilen eşyalar kesinlikle ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor.” şeklinde konuştu.

Sosyal Hizmet Birimi, 6 Mart 2020 Cuma gününe kadar Yenimescit Mahallesi semt sahasında hizmet vermeye devam edecek.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ